Środa, 26 września 2012, 13:55

Od 11 lat MAM BULIMIĘ I ANOREKSJĘ!

prawda
fałsz
Od 11 lat MAM BULIMIĘ I ANOREKSJĘ!
foto: littlemonsters.com
W mediach nie milkną głosy krytyki odkąd Lady Gaga przytyła 15 kilogramów. Na ciele dość niskiej piosenkarki te dodatkowe kilogramy wyglądają niezbyt apetycznie. A przynajmniej tak twierdzi jej wytwórnia. Gaga postanowiła wyznać prawdę o swojej tuszy.

Piosenkarka zrobiła sobie kilka zdjęć w bieliźnie i zamieściła je w Internecie. To właśnie z nich dowiadujemy się, że od 15 roku życia cierpli na anoreksję i bulimię. Głodziła się, a jeśli jadła to wszystko zwracała, by wyglądać tak, jak wcześniej.

Lady Gaga wyznała również, ze teraz czuje się o wiele szczęśliwsza. Dodatkowe kilogramy nie przeszkadzają ani jej samej ani jej chłopakowi, który podobno woli ją w takich właśnie kobiecych kształtach.

- Mój chłopak woli mnie nieco bardziej zaokrągloną. Kiedy jem zdrowo i nie martwię się tym, jak wyglądam. Jestem szczęśliwa. Takk szczęśliwa, jak nigdy wcześniej - napisała na swojej stronie.

Ciekawe co na to jej wytwórnia, która podobno zażądała od Gagi, aby ta zaczęła ćwiczyć i przeszła na dietę, by zrzucić 15 kilo, które przytyła. Podobno przez jej nadwagę trzeba przerabiać wszystkie kostiumy sceniczne.

foto: littlemonsters.com


foto: littlemonsters.com

Komentarze

Gość 10 listopada 2012 22:20
wygląda po prostu NORMALNIE. jak każda przeciętna dziewczyna.
Gość 28 września 2012 18:07
MOIM ZDANIEM WYGLĄDA BARDZO FAJNIE, TAK NIE ZA DUŻO, NIE ZA MAŁO... :)