Piątek, 2 grudnia 2011, 13:11

Dla kogo ROZEBRAŁA SIĘ LADY GAGA?

prawda
fałsz
Dla kogo ROZEBRAŁA SIĘ LADY GAGA?
foto: lady-gaga.pl
Lady Gaga to jedna z najbardziej kontrowersyjnych i jednocześnie oryginalnych postaci światowego rynku muzycznego. Jej szokujący styl sprawił, że jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych artystek na świecie. Tym razem jednak Gaga postanowiła wystąpić w nieco odmiennej stylizacji. A mianowicie, bez niczego!

Po licznych kontrowersyjnych i zaskakujących kreacjach, w których wystąpiła Germanotta nikt nie powinien dziwić się jej nagiej sesji w Vanity Fair. Piosenkarka znana jest z tego, że chętnie pokazuje swoje ciało, czy to na koncertach, czy podczas wywiadów, a nawet w trakcie spacerów.

Najnowszy numer Vanity Fair prezentuje zdjęcia z udziałem popularnej piosenkarki. Na okładce możemy jeszcze zobaczyć ugrzecznioną fotografię Gagi w olbrzymim czerwonym kapeluszu. W dalszej części pisma można zobaczyć inne zdjęcia artystki. Między innymi takie, na którym naga wygina się przez obiektywem.

Lady Gaga rozebrała się dla Tony'ego Bennetta. Piosenkarka chciała, aby kolega po fachu naszkicował jej akt. Moment tworzenia został uwieczniony na zdjęciu, które zdobi strony nowego wydania magazynu Vanity Fair.

Czy Lady Gaga nadaje się na modelkę? Naszym zdaniem wypadłą rewelacyjnie? A Wy jak sądzicie?

foto: lady-gaga.pl

Komentarze

The Comander 19 grudnia 2011 00:43
Jest piękna!
Gość 12 grudnia 2011 19:48
ZACZYNALA KARIERE JAKO SUKA A TERAZ ROJDA W CHUJ