Czwartek, 5 lipca 2012, 13:30

Ola Kwaśniewska wychodzi za mąż!

prawda
fałsz
Ola Kwaśniewska wychodzi za mąż!
foto: mwmedia.pl
To już pewne, córka byłego prezydenta, Ola Kwaśniewska i muzyk Jakub Badach, wkrótce staną na ślubnym kobiercu. Mimo iż prezydentówna bardzo broni swojej prywatności i nie chce zdradzać szczegółów, wiemy, że ślub odbędzie się we wrześniu tego roku, w jednym z warszawskich kościołów.

Ola i Kuba spotykają się już od ponad trzech lat. Wspólnie mieszkają, robią zakupy i spędzają każdą wolną chwilę. Wygląda na to, że połączyła ich prawdziwa miłość. Znajomi pary twierdzą, że prezydentówna i muzyk zachowują się jak stare dobre małżeństwo. To naprawdę wyjątkowy związek!

Rodzice Oli już od dawna marzyli o ślubie córki, a jeszcze bardziej o przyszłych wnukach. Nie chcieli jednak naciskać na Aleksandrę, która wielokrotnie powtarzała, że „papierek” nie jest jej potrzebny do szczęścia.

„Nie mam specjalnej potrzeby przypieczętowania przynależności do kogoś. Nie myślę o sobie w kategoriach tykającego zegara. Nie lubię być niewolnicą. Ani posiadania dziecka, ani zamążpójścia, ani kariery czy pieniędzy. Nie cierpię konwenansów. Nie kieruję się zasadą "powinnam - nie powinnam".

Wszystko wskazuje na to, że ich miłość musiała po prostu dojrzeć. Najbardziej ucieszył się tata dziennikarki, który obawiał się, że jego ukochana córeczka już nigdy nie zdecyduje się na małżeństwo. Ponadto nie ukrywa, że bardzo chciałby zostać dziadkiem. Ciekawe, czy były prezydent będzie musiał jeszcze długo czekać?

Przyszłej parze młodej serdecznie gratulujemy!

Komentarze