Niedziela, 22 kwietnia 2012, 10:00

Urbańska schodzi na psy?

prawda
fałsz
Urbańska schodzi na psy?
foto: facebook.com
Nad karierą Nataszy Urbańskiej od jakiegoś czasu ciąży fatum! Porażka filmu "1920. Bitwa Warszawska", w której aktorka zagrała główną rolę to dopiero początek. Niedawno, Natasza otrzymała „Złotego węża” i została okrzyknięta najgorszą aktorką!

To jeszcze nie koniec czarnego scenariusza. Jak donosi tygodnik „Na żywo”, najnowsze przedstawienie „Prawy do lewego”, z celebrytką w roli głównej, również nie cieszy się zbytnią popularnością. Jak dotąd sprzedano zaledwie 80 biletów, a do premiery zostało tylko 10 dni. Ale klapa! Czyżby złota passa Urbańskiej już się skończyła?

Celebrytkę ostro skrytykowała koleżanka z show biznesu - Sara May:

„Od dłuższego czasu głośno zapowiadane są podboje Nataszy Urbańskiej na rynki zagraniczne. Bollywood, Hollywood, Srollywood a tak naprawdę nic poza pr-em. (…) Ona po prostu nie ma amerykańskiego feelingu, nie ma ekspresji i nie da rady pozbyć się słowiańskich naleciałości. Próbki nowych produkcji Nataszy są niestety słabe i nijakie. Piosenka „Love, stone, crazy" brzmi jak kabaret, dowcip lub piosenka aktorska. Dziewczynie brakuje charakteru. To nie jest wina producentów. To jej wina. (…) Nie ma więc żadnych szans na zachodzie, bo nie ma własnego stylu. Nie jest oryginalna. Jest ładna i umie tańczyć, ale wszystko robi na pół gwizdka. Nie wiem kto wcisnął jej ciemnotę, że ma szansę za granicą”.

Czy blogierka ma rację, że Nataszy brakuje charakteru? Czy gwiazda zdoła zamienić porażkę w triumf i wróci na szczyt? My wierzymy w jej silny charakter i trzymamy kciuki, by udowodniła, że jej talent potrafi zdziałać cuda.

Komentarze

Gość 2 maja 2012 22:09
Wydaje mi się, że May ma trochę racji. Jeśli Urbańska nie znajdzie swojego stylu to nie zabłyśnie na zachodzie. Nie znam zbyt wielu jej utworów, ale z tego co kojarzę, to są niskich lotów. Lepsze typowo polskie produkcje, niż pchanie się z tandetnym naśladownictwem na zachodni rynek. Taka prawda, ale może w końcu Urbańska coś zmieni.
Gość 23 kwietnia 2012 15:07
Zasmiecacie tylko neta takimi artykulami i filmikami....
Gość 23 kwietnia 2012 14:13
beztalencie
Gość 22 kwietnia 2012 12:13
Dziwne,Sara pisze dokładnie jakby o sobie pisała...z tą różnicą,że ona ani nie jest ładna ani tańczyć nie umie!Srać głupoty-tylko tyle potrafi!!!