Sobota, 17 grudnia 2011, 16:50

Jolanta Kwaśniewska: "Gram w reklamie, aby wyprawić Oli piękne wesele"!

prawda
fałsz
Jolanta Kwaśniewska: "Gram w reklamie, aby wyprawić Oli piękne wesele"!
foto: mwmedia.pl
Jolanta Kwaśniewska, znana z dobrego gustu, stylu i powściągliwości, zagrała w reklamie „Rutinacea”. Dziwi to tym bardziej, że reklama nie jest najwyższych lotów – jest raczej banalna i przewidywalna. Wydaje się, że Jolanta Kwaśniewska jako osoba publiczna ma ogromny potencjał. Skoro włożono sporo wysiłku, aby namówić ją na zagranie w reklamie, to dlaczego jej twórcy nie podeszli do sprawy z większymi ambicjami?

Reklama nie wnosi niczego nowego i właściwie na miejscu Jolanty mógłby znaleźć się ktokolwiek inny. To co mówi totalnie nie ma polotu. Cały jej udział w tej reklamie byłby powodem do zdziwienia, gdyby nie fakt, że plany Oli Kwaśniewskiej co do ślubu z Kubą Badachem zaczynają nabierać coraz wyraźniejszych kształtów. Pani Jolancie na tyle zależy na tym, aby cała uroczystość była zorganizowana z pompą należną ślubowi prezydenckiej córki, że zgodziła się sprzedać swój wizerunek jednemu z koncernów farmaceutycznych.

Wprawdzie Jolanta Kwaśniewska ma stałą posadę w TVN Style, jednak to za mało, aby wyprawić dla Oli i Kuby piękną ceremonię. Pani Jolanta uważa, że zaślubinom tej pary powinien towarzyszyć przepych godny pałacu, w którym przecież kiedyś mieszkali.

Pozostaje jednak pytanie o to, jak teraz czuje się Ola stawiając swoją matkę w sytuacji, w której musi ona narażać swój nienaganny od lat wizerunek grając w najnudniejszej reklamie sezonu. Co Wy na ten temat sądzicie? Czy postawa Jolanty Kwaśniewskiej zasługuje na uznanie, czy jednak wolelibyście, aby pozostała przy „jedzeniu bezy łyżeczką”?

BF

Komentarze

Gość 21 stycznia 2012 21:36
prezydentowa a uprawia takie dziadostwo!!
ciec 20 stycznia 2012 15:08
mozna jeszcze zbierac puszki po smietnikach tez mozna zarobic tak robia wielu
Gość 9 stycznia 2012 00:17
Widac,aby wyprawic godne wesele matka moze sie zeszmacic.Dobrze,ze nie skonczylo sie na posadzie w burdelu!Coreczko do roboty i wspomoz rodzinke.Doloz cos,bo ciezko bedzie o przepych!
Gość 20 grudnia 2011 00:36
Jak ma się dużo chce się wiecej i więcej...aż traci się smak,gust,maniery i dobre imię.Pieniądz zeszmaca człowieka.
Gość 19 grudnia 2011 18:55
Pozostawiam to bez komentarza bo cisną mi się na usta bardzo nie cenzuralne słowa !
Gość 19 grudnia 2011 11:54
Oj tak ty Jola to jestes najbiedniejsza, musisz się sprzedawać w reklamie....