Wtorek, 10 lipca 2012, 11:00

Wiemy, gdzie Ola Kwaśniewska wyprawi wesele!

prawda
fałsz
Wiemy, gdzie Ola Kwaśniewska wyprawi wesele!
foto: mwmedia.pl
Kilka dni temu, Ola Kwaśniewska i jej ukochany Jakub Badach, ogłosili radosną nowinę o przyszłym ślubie. Kolorowa prasa już nie raz plotkowała o tym wspaniałym wydarzeniu, ale tym razem to już pewne. Ola i Jakub we wrześniu staną na ślubnym kobiercu i wypowiedzą sakramentalne „tak”.

Czasu zostało niewiele, dlatego też przygotowania do hucznego wesela ruszyły pełną parą. Ślub oczywiście odbędzie się w warszawskiej Katedrze na Starym Mieście, natomiast przyjęcie weselne w nowo wybudowanym, czterogwiazdkowym hotelu w Serocku nad Narwią. Jak donosi „Fakt”, na imprezę zostało zaproszonych ponad 420 osób. Zapowiada się najlepsze wesele roku!

Hotel położony jest w malowniczym krajobrazie na rzeką Narwią. Co prawda, z Warszawy do Serocka jest ok. 30 kilometrów, ale to żaden problem dla przyszłych nowożeńców, tym bardziej, że ciężko znaleźć sale dla tylu gości. W obiekcie mieści się luksusowe SPA, basen, salon odnowy biologicznej, kręgielnia i wiele innych atrakcji.

Rodzice Oli pragną, by ten dzień był wyjątkowy dla ich ukochanej córki, dlatego też nie żałują pieniędzy na tę okazję. Media donoszą, że całość może kosztować nawet 400 tysięcy złotych! Na biednych nie trafiło, więc zapowiada się wesele z wielką pompą!

Już nie możemy się doczekać tego spektakularnego wydarzenia, a Wy?

foto: hotelnarvil.pl


foto: hotelnarvil.pl


foto: hotelnarvil.pl

Komentarze