Wtorek, 3 lipca 2012, 13:30

Rodowicz przebrała się za KOZŁA!

prawda
fałsz
Rodowicz przebrała się za KOZŁA!
foto: mwmedia.pl
Maryla Rodowicz to jedna z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych polskich piosenkarek. Wielokrotnie powtarzała w wywiadach, że uwielbia eksperymentować i bawić się modą, dlatego jej sceniczne kreacje są takie kolorowe i szokujące.

To prawda, piosenkarka jak nikt inny, starannie przygotowuje się do każdego występu. Jej strój wielokrotnie budził skrajne emocje. Jednym się podobał, a inni uważali go za totalne bezguście. Wszystko dlatego, że celebrytka zazwyczaj wybiera młodzieżowe stroje, dzięki którym udowadnia, że mimo dojrzałego wieku (67l), wciąż czuje się młoda, zwłaszcza na scenie.

Na ostatniej imprezie Rodowicz, przeszła samą siebie! Celebrytka bowiem przebrała się za kozła! Kostium zaprojektowała Malwina Wędzikowska, która inspirowała się dziełem hiszpańskiego malarza Francisco Goi. Najbardziej imponującą częścią przebrania była rozczochrana peruka, z której wystawały dwa olbrzymie rogi.

Całość wyglądała dość przerażająco, tym bardziej, że oprócz rogów w perukę wplątane były czarne ptaki i pajęczyna Cała stylizacja kosztowała piosenkarkę ponad 50 tysięcy złotych! A wszystko tylko na jeden występ, który odbył się w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach z okazji trzeciego już koncertu pt. „Szabat czarownic”.

Zobaczcie sami, jak wygląda Marylka z rogami na głowie? Podoba Wam się? Trzeba przyznać, że w takim stroju przypomina prawdziwą czarownicę, tylko brakuje jej jeszcze miotły!

foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl

Komentarze

gaste 8 grudnia 2016 18:17
zwariowała, na stare lata!!!!!!!!
Gość 3 lipca 2012 20:36
O matko co toooooo:]