Wtorek, 3 lipca 2012, 11:00

Adele zostanie MAMĄ!

prawda
fałsz
Adele zostanie MAMĄ!
foto: poponthepop.com
Brytyjska gwiazda muzyki pop Adele jest w ciąży! Taką radosną informację ogłosiła kilka dni temu, na swojej stronie internetowej. Ojcem dziecka jest o 14 lat starszy partner piosenkarki – Simon Konecki.

„Z radością ogłaszam, że razem z Simonem spodziewamy się naszego pierwszego dziecka. Chciałam, żebyście usłyszeli to bezpośrednio ode mnie. Oczywiście jesteśmy wniebowzięci i niezwykle podekscytowani, ale prosimy o uszanowanie naszej prywatności w tym szczególnym momencie" .

To niesamowita wiadomość, zwłaszcza teraz, gdy celebrytka odniosła ogromny sukces zawodowy. Jej najnowsza płyta „21”, stała się hitem i podbija listy przebojów na całym świecie. Ponadto piosenkarka, została wyróżniona licznymi nagrodami muzycznymi, między innymi otrzymała dwie statuetki Grammy.

Ciekawe, czy po narodzinach dziecka, ukochany Adele w końcu poprosi ją o rękę? Przypomnijmy, że para spotyka się od ponad roku, a od kilku miesięcy mieszka razem w luksusowej willi w hrabstwie Sussex. Mimo, iż Simon ma już pięcioletnią córkę, z pierwszego małżeństwa, jest ogromnie podekscytowany, błogosławionym stanem swojej ukochanej.

Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy!

foto: poponthepop.com

Komentarze