Czwartek, 7 czerwca 2012, 09:00

TVN zapłaci mu 25 tysięcy złotych... za NIC!

prawda
fałsz
TVN zapłaci mu 25 tysięcy złotych... za NIC!
foto: facebook.com
Od kilku tygodni głośno jest o zakończeniu emisji programu znanego showmana, Szymona Majewskiego. Rozrywkowe show, zamiast przynosić zyski, przynosi coraz większe straty dla TVN-u. W związku z zaistniałą sytuacją, celebryta zaczął rozglądać się za inna pracą. I nawet znalazł przyjazną pomoc w konkurencyjnej TVP. Niestety TVN nie chce wypuścić kury znoszącej złote jaja, jaką z pewnością jest Szymon i zaproponował mu atrakcyjną ofertę.

Majewski ma dostawać, co miesiąc, wynagrodzenie w wysokości 25 tysięcy złotych, w zamian za to, że nie odejdzie do konkurencji. Wygląda na to, że Szymon stał się najbogatszym bezrobotnym w Polsce! Ogromna pensja, jaką zaproponował mu TVN, będzie regularnie zasilać konto celebryty, a ten będzie cierpliwie czekał, aż stacja wymyśli dla niego nowy program.

Gwiazdor jest bardzo lubianą osobistością w polskim show biznesie. Nie boi się poruszać kontrowersyjnych tematów oraz potrafi zrobić prawdziwe show dosłownie z niczego. To niezwykły talent sceniczny, o który warto powalczyć. Pytanie, co dalej?

Co zaproponuje Szymonowi TVP? Którą stację wybierze polski showman? Czy jesienią poprowadzi jeszcze swój autorski program? Niestety wszystko rozstrzygnie się po wakacjach, gdy ruszy nowa ramówka.

A Wy jak sądzicie, co wybierze Szymon? TVP czy TVN?

Komentarze

olka4 6 lipca 2012 13:43
Wolę jego od Wojewódzkiego .
Gość 18 czerwca 2012 00:44
też się nie zgadzam co do jego popularności. dla mnie nie jest żadnym celebrytą...
Gość 9 czerwca 2012 14:07
G mnie to obchodzi.