Piątek, 6 lipca 2012, 16:00

Rihanna i Brown znów będą RAZEM?

prawda
fałsz
Rihanna i Brown znów będą RAZEM?
foto: pinkchocolatebreak.com
Rihannę i Chrisa Browna, połączyła wielka miłość. Zakochana po uszy celebrytka nie widziała świata poza Chrisem. To miał być związek na całe życie. Niestety uczucie łączące celebrytów skończyło się bardzo szybko.

Kochający i czuły Brown okazał się egoistycznym damskim bokserem, który regularnie znęcał się nad piosenkarką. Riri długo nie potrafiła przyznać się do tego, że partner ją bije, aż do czasu, gdy po kolejnej awanturze wylądowała nieprzytomna w szpitalu. Zrozpaczona celebrytka w końcu postanowiła odejść od Browna.

Bardzo szybko znalazła pocieszenie w ramionach przystojnych kochanków, ale to już nie było to samo uczucie. W jednym z ostatnich wywiadów, barbadoska wyznała, że mimo tego co się wydarzyło, nadal kocha Chrisa. Potwierdzają to również znajomi piosenkarki

Rihanna nadal wariuje na jego punkcie, a Chris wciąż bardzo ją kocha, niezależnie od tego, że od dłuższego czasu spotyka się z inną dziewczyną. Gdyby Riri zdecydowała się do niego wrócić, obecna narzeczona poszłaby od razu w odstawkę. Spędzają ze sobą coraz więcej czasu. Prawdziwej miłości nie da się powstrzymać”.

Szokujące jest to, że sam ojciec gwiazdy, Ronald Fenty, też chce by córka wróciła do mężczyzny, który ją katował. Fenty uważa, że Brown się zmienił i należy dać mu jeszcze jedną szansę.

„Przeszłość to przeszłość, trzeba iść naprzód. Chris dojrzał i zmienił się. Decyzja należy oczywiście do Riri, życzę jej jak najlepiej. Jesteśmy tylko ludźmi, każdy z nas popełnia błędy. Mam nadzieję, że im się uda i znowu będą razem. Nawet fani nadal widzą w nich idealną parę”.

Czyżby Rihanna chciała wrócić do swojego byłego? Czy Brown naprawdę się zmienił? Coś nam się wydaje, że to nie jest dobry pomysł, ale decyzja należy do piosenkarki.

A Wy jak sądzicie, czy Riri i Chris będą znów razem?

foto: pinkchocolatebreak.com


foto: typepad.com

Komentarze