Środa, 6 czerwca 2012, 14:00

Zakochany Borys Szyc

prawda
fałsz
Zakochany Borys Szyc
foto: mwmedia.pl
Po burzliwym rozstaniu aktora z byłą partnerką, Kają Śródką, nikt nie wierzył, że Borys Szyc jeszcze kiedyś spotka prawdziwą miłość. Celebryta na szczęście szybko się otrząsnął i w końcu odnalazł przyjazną duszę, której mógł się wyżalić. Kolejną blondynką w życiu Szyca, okazała się Zosia Ślotała, znana stylistka.

Ich przyjaźń szybko zmieniła się w prawdziwe uczucie. Zaczęli pojawiać się razem na uroczystościach i bankietach. Na początku, Borys, ukrywał swoją miłość, ale w końcu odważył się i ogłosił całemu światu, że jest zakochany w Zosi po same uszy!

Miłość kwitnie, a para snuje poważne plany na przyszłość. Już niebawem Zosia i Borys, zamieszkają razem w luksusowym apartamencie celebryty. Czekają tylko na zakończenie remontu, który aktor specjalnie urządził dla ukochanej. Podobno gwiazdor wynajął dekoratora, by zaprojektował nowoczesną, a jednocześnie bardzo nastrojową sypialnię. To ma być prezent dla Zosi. Ciekawe, czy jej się spodoba?

Gołym okiem widać, że Borys nie widzi świata poza Zosią! Zakochani spędzają każdą wolną chwilę, obściskując się i całując. Czyżby zapowiadał się kolejny ślub w polskim show biznesie?

Jak sądzicie, czy Borys i Zosia pasują do siebie?

foto: materiały prasowe


foto: materiały prasowe


foto: materiały prasowe

Komentarze

Gość 7 czerwca 2012 10:12
asd