Poniedziałek, 18 czerwca 2012, 12:30

Monika Jarosińska na ślubnym kobiercu!

prawda
fałsz
Monika Jarosińska na ślubnym kobiercu!
foto: mwmedia.pl
W końcu się doczekaliśmy! Znana między innymi z serialu „Plebania”, Monika Jarosińska, 16 czerwca wypowiedziała sakramentalne „tak” swojemu ukochanemu – Robertowi Korzeniowskiemu. Wybrankiem aktorki, jakby się wydawało nie jest znany sportowiec, a noszący te same imię i nazwisko, muzyk klubowy grający pod pseudonimem DJ Root.

Jarosińska nie jest zwolenniczką tradycyjnych wesel, dlatego ten najważniejszy dzień w życiu planowała już od ponad dwóch lat! Uroczysta ceremonia odbyła się na świeżym powietrzu, w ogrodzie, przy zabytkowym pałacu w podwarszawskiej Jabłonnie. Pomysł okazał się w stu procentach trafiony, gdyż pogoda była rewelacyjna. Dekoracja w angielskim stylu, z dominującą bielą, wyglądała bajecznie.

Monika wybrała skromną, śnieżnobiałą suknię, w której wyglądała olśniewająco. Nie mogło zabraknąć oczywiście modnych dodatków – baskinki, a na głowie celebrytki zamiast welonu, był uroczy mały kapelusik z woalem. Robert natomiast ubrany był w szary garnitur, który doskonale komponował się z białą kreacja Moniki.

Elegancka kolacja trwała zaledwie kilka godzin. Po zakończeniu uroczystości, państwo młodzi spakowali walizki i ruszyli w tygodniową podróż poślubną na jedną z egzotycznych wysp.

Młodej parze życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl

Komentarze