Piątek, 15 czerwca 2012, 13:00

NOWA miłość Agaty Młynarskiej!

prawda
fałsz
NOWA miłość Agaty Młynarskiej!
foto: mwmedia.pl
Agata Młynarska, słynna dziennikarka telewizyjna, od zawsze marzyła o wielkiej miłości. Niestety, życie to nie bajka i mimo wielu prób, celebrytka nie trafiła na tego jedynego księcia. Przypomnijmy, że Agata była dwukrotnie zamężna. Jej pierwsze małżeństwo z Leszkiem Kieniewiczem trwało aż 10 lat, a drugie z Jerzym Porębskim, zaledwie rok. Dziennikarka spotykała się również z innymi mężczyznami, między innymi z Jarosławem Kretem. Niestety wszystkie związki kończyły się rozstaniem.

W ostatnim wywiadzie celebrytka wyznała, że chciałaby poślubić Włocha. Według Młynarskiej, to ideał mężczyzny, delikatny, romantyczny i bardzo przystojny. No cóż serce nie sługa i nie da się go zaprogramować, a nowy partner Agaty w żaden sposób nie przypomina włoskiego amanta.

Kim jest tajemniczy partnerem polskiej dziennikarki? To Artur Krajewski, znany biznesmen i zapalony miłośnik gry w golfa. Mimo iż nie pochodzi ze słonecznej Italii, to i tak, Agata jest w nim zakochana po same uszy! Para dumnie pokazuje się na różnych imprezach i uroczystościach. Czyżby prezenterka w końcu odnalazła swoją drugą połówkę?

Wszystko wygląda na to, że tak! Agata i Artur wyglądają na bardzo szczęśliwą parę. Niestety celebrytka nie chce zdradzać żadnych szczegółów

„Nie będę komentować w żaden sposób zmyślonych informacji, ani wypowiadać się na temat mojego życia prywatnego. Choćby dlatego, że mój parter w żaden sposób nie jest związany z show-biznesem i ceni sobie prywatność”.

Znajoma dziennikarki, w jednym z kolorowych pisemek zdradziła, że Artur to prawdziwy ideał mężczyzny

„Artur to wyjątkowy mężczyzna, człowiek z klasą, dla którego medialny szum to coś męczącego, ale rozumie, że specyfika pracy Agaty sprawia, iż muszą czasem występować publicznie. Ich miłość jest teraz na tyle silna, że nie zamierzają się bawić z nikim w chowanego. Zdobył ją tym, że jest pewny siebie i wciąż stawia sobie cele w życiu. Jest spełniony zawodowo, nie ma kompleksów i ma poczucie humoru, które Agata uwielbia”.

Młynarska ma powody do dumy, taki partner to prawdziwy skarb. Czyżby celebrytka, w końcu znalazła prawdziwą miłość? Za wcześnie by to stwierdzić, ale mocno trzymamy kciuki i czekamy na informacje o ślubie!

Komentarze

obi 31 grudnia 2014 17:56
Jak miawiał klasyk,głupia piss DA,raszpla z drutu.