Sobota, 9 czerwca 2012, 13:00

Wielki powrót serialowej MADZI

prawda
fałsz
Wielki powrót serialowej MADZI
foto: facebook.com
Ania Mucha nazywana ostatnio „sexy mamą” wraca do gry. Po urodzeniu dziecka, aktorka całkowicie zmieniła swoje nastawienie do wielu spraw. Czuje się dojrzalsza, piękniejsza i bardziej pewna siebie, co dało się zauważyć na niejednej imprezie. Młoda mama promienieje na kilometr!

Macierzyństwo z pewnością dodało jej skrzydeł. Ania zaczęła aktywnie działać w show biznesie. Założyła swojego bloga, występuje w reklamach, a nawet wspiera organizacje, które pomagają samotnym matkom. To prawdziwa bizneswoman!

Największą radość sprawiła Ani propozycja, którą otrzymała ostatnio od Ilony Łepkowskiej. A mianowicie Ania wraca do swojego ukochanego serialu. Łepkowska przyznała, że to odpowiedni moment na powrót serialowej Madzi w "M jak miłość"

„Serialowa Madzia na długo zostanie w Polsce i tym razem będzie mieszkać z Pawłem. Przed Anią dużo intensywnej pracy. Aktorka pojawia się na planie kilka razy w tygodniu. Produkcja zadbała więc o to, aby miała komfort pracy i mogła zabierać na plan córeczkę. Zostało wydzielone miejsce, gdzie może przebywać jej córeczka wraz z opiekunką. Ania może swobodnie karmić córeczkę i jej doglądać. Na planie wszyscy są bardzo życzliwie do niej nastawieni”.

Jak widać, Ania ma same powody do radości. Jej życie zarówno zawodowe, jak i prywatne układa się znakomicie. Niejedna celebrytka powinna brać z niej przykład.

Szaloną Madzię na ekranie TVP2 zobaczymy już w pierwszych odcinkach „M jak miłość”, po wakacyjnej przerwie. Ciekawe, czy uda się serialowej bohaterce, odzyskać serce Pawła Zduńskiego?

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze

llllo 8 grudnia 2012 14:54
ghklklhjut
fd 8 grudnia 2012 14:53
gyth