Sobota, 25 sierpnia 2012, 12:00

Shia LaBeouf stacza się na dno!

prawda
fałsz
Shia LaBeouf stacza się na dno!
foto: facebook.com
Shia LaBeouf przez kilka ostatnich miesięcy zmienił się nie do poznania. Po dawnym przystojniaku z "Transformers" nie ma już śladu. Aktor jest zaniedbany, zarośnięty, chodzi w brudnych i porwanych ubraniach, w dodatku odciął się od bliskich. Wszystkiemu winna nowa rola!

Shia LaBeouf zagra w nowym filmie Larsa von Triera "Nimfomanka". Reżyser chce, aby aktorzy na planie naprawdę uprawiali SEKS!!! Shia od początku był zaniepokojony tym śmiałym pomysłem, ale nie odrzucił propozycji.

Teraz niestety całą sprawa odbija się i na jego związku i na psychice. Aktor jest w depresji, ciągle kłóci się z dziewczyną, która nie chce, by uprawiał sex z innymi kobietami, nawet jeśli od tego miałaby zależeć jego kariera!! Shia poważnie zastanawia się nad udziałem w tym filmie, przez co w ogóle nie interesuje się swoim wyglądem i całkowicie zerwał kontakt z bliskimi.

Czy rola może aż tak wpłynąć na stan psychiczny i fizyczny aktora? Wygląda na to, że tak! Oby Shia szybko podjął decyzję, bo oglądać go w takim stanie nie jest przyjemnie.

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze

Gość 25 sierpnia 2012 22:20
Autorze tego "artykułu", masz kiepski styl i nadużywasz wykrzykników.