Wtorek, 12 czerwca 2012, 13:30

Mucha projektuje przytulANKI!

prawda
fałsz
Mucha projektuje przytulANKI!
foto: mwmedia.pl
Sławna aktorka, Ania Mucha, rozszalała się na dobre i robi oszałamiającą karierę w show biznesie. Młoda sexy mama, bierze udział w licznych kampaniach reklamowych, za które otrzymuje nieziemskie wynagrodzenie, a do tego ostatnio wzięła się za projektowanie rzeczy dla niemowląt. Na swoim blogu, celebrytka zdradza najnowszy pomysł – to maskotka w kształcie muchy!

„To dopiero początek mojej przygody z projektowaniem. Teraz szykuję kolejną, letnią kolekcję dla najmłodszych i serię przytulAnek. Będą to zabawki w kształcie muchy. Nie mogło być przecież inaczej :)”.

Przypomnijmy, że od kilku dni, na rynku dostępne są śliczne kocyki pomysłu Ani, w trzech modnych kolorach, które sprzedają się jak świeże bułeczki. Czyżby projektowanie tak bardzo spodobało się polskiej celebrytce, że wkrótce zrezygnuje z aktorstwa? Jedno jest pewne, Mucha wie jak zrobić prawdziwy interes!

Aktorka już zapowiedziała, że nie będzie to żadna cukierkowa maskotka, tylko pobudzająca wyobraźnię malucha miękka przytulAnka. Czy pomysł Ani przypadnie polskim mamom do gustu? Podobno pierwszy projekt maskotki – muchy, trafił już do producenta, ale wymaga jeszcze kilku poprawek, gdyż przypominał raczej pająka niż muchę!

Jak będzie wyglądała nowa mucho-przytulanka? Macie jakieś propozycję?

foto: facebook.com

Komentarze

Gość 12 czerwca 2012 15:52
?? co ???