Czwartek, 28 czerwca 2012, 12:00

Anna Mucha: „nie czuje się ideałem matki”!

prawda
fałsz
Anna Mucha: „nie czuje się ideałem matki”!
foto: mwmedia.pl
Najnowsze badania socjologiczne opublikowane na łamach „Gazety Wyborczej”, udowodniły, że polskie matki nie znoszą panoszących się na salonach młodych mam-celebrytek i ich wizji macierzyństwa. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Polki uważają, że wymalowane i ustrojone celebrytki nie mają zielonego pojęcia o prawdziwym życiu.

Na celowniku znalazła się oczywiście Kasia Cichopek i Ania Mucha. Obie celebrytki zaraz po urodzeniu swoich pociech, stały się bardzo popularne. Kasia wydała poradnik dla młodych mam, a Ania zaczęła między innymi reklamować pieluchy i projektować kocyki dla dzieci.

Jaka jest prawda o macierzyństwie polskich celebrytek? Na ten temat postanowiła się wypowiedzieć Ania Mucha, która w jednym z wywiadów wyznała, że wcale nie czuje się idealną matką

„Czasem i ja miewam gorsze momenty, ale o nich nie opowiadam. Staram się być zawsze uśmiechnięta. Nie załamuję się przy pierwszym niepowodzeniu. Mam to szczęście, że mogę liczyć na pomoc bliskich i oczywiście z niej korzystam. Ale wiem, że nie każda mama ma taką możliwość. To właśnie z myślą o nich zdecydowałam się przekazać 1%, ze sprzedaży reklamowanych przeze mnie pieluch, na dom samotnej matki”.

Wygląda na to, że ideał sexy mamy-celebrytki, został stworzony i wykreowany przez media. Ale czy na pewno? W praktyce, wygląda to troszkę inaczej. Trudno bowiem nie być szczęśliwą, gdy ma się zapewnioną pracę za nieziemskie pieniądze, o których przeciętna młoda mama może tylko pomarzyć.

A Wy, co sądzicie o młodych mamach-gwiazdach? Lubicie Kasię Cichopek i Anię Muchę?

foto: mwmedia.pl

Komentarze