Poniedziałek, 11 czerwca 2012, 10:49

Przekłada ślub dla rozgłosu, czy z braku pewności?

prawda
fałsz
Przekłada ślub dla rozgłosu, czy z braku pewności?
foto: mwmedia.pl
Joanna Krupa nie ma szczęścia do ceremonii. Top modelka już dwa razy odwoływała swój ślub z Romainem Zago. Niektórzy twierdzą, że robi to dla rozgłosu, inni, bardziej złośliwi, że para przeżywa kryzys.

Sama zainteresowana zapytana o powody przełożenia ślubu zaznacza, że "co się odwlecze, to nie uciecze". Jak donosi pismo PARTY, Joanna Krupa i Romain Zago mieli wziąć ślub w Positano we Włoszech. Zaproszenia zostały już wysłane, przygotowania do ślubu ruszyły pełną parą, jednak nic z tego nie wyszło. Para przełożyła ślub ponieważ nie była pewna, czy dalej chce ze sobą być.

No cóż, wątpliwości mogą pojawić się u każdego, celebryta też człowiek. Jednak zastanawiające jest to, że Krupa i Zago po RAZ DRUGI odwołali planowaną ceremonię. Top modelka zaznacza, że tym razem przeszkodziły im trudności formalne.

- Chcieliśmy być spontaniczni i ściągnąć do Włoch naszych bliskich na ostatnią chwilę. Okazało się, że część rodziny nie otrzymała pozwolenia na wyjazd, a moja siostra i mama też nie mogłyby tak szybko dotrzeć - powiedziała Joanna w rozmowie z PARTY.

Z wypowiedzi Joanny można wywnioskować, że o żadnym kryzysie w związku nie ma mowy. A jak sama powiedziała, co się odwlecze, to nie uciecze, więc zapewne wkrótce możemy spodziewać się kolejnych doniesień o ślubie tej pary.

Komentarze

NajaranyArab 12 czerwca 2012 13:55
i to jest modelka ? modelka ma być naturalnie piękna a nie mieć 100 kilo tapety na ryju .. w dodatku farbowana blondi .. wtf ?