Sobota, 9 czerwca 2012, 10:00

SEKRET idealnej pupy Kim Kardashian!

prawda
fałsz
SEKRET idealnej pupy Kim Kardashian!
foto: facebook.com
Kim Kardashian to amerykańska gwiazda telewizyjna, modelka i biznesmenka. Znana jest z tego, że jest znana! Największą popularność zdobyła, za sprawą reality show „Z kamerą u Kardashianów”, gdzie występowała wraz z rodziną. To najbardziej kontrowersyjna postać w amerykańskim show biznesie. Jedni ją kochają, inni nienawidzą.

Kim, krytykowana głównie za swoją „grubą sylwetkę”, nie przejmuje się negatywnymi opiniami. Wręcz przeciwnie, zawsze prezentuje się w obcisłych strojach, eksponując bujne kształty i wielki biust. Jak ona to robi, że mimo kilku zbędnych kilogramów, wygląda tak rewelacyjnie?

Jak to się mówi, „diabeł tkwi w szczegółach”, dlatego też postanowiliśmy zbadać, jaki jest sekret idealnej pupy Kim Kardashian? Jak się okazało, recepta na szczupłą sylwetkę, jest bardzo prosta. Kim bowiem, nie wychodzi z domu zanim nie założy mega korygujących majtasów! SZOK!

Wyszczuplająca bielizna, sprawia, że talia amerykańskiej gwiazdy zmniejsza się nawet o 3 rozmiary! Efekt jest oszałamiający! Taka przyjemność, kosztuje celebrytkę dosyć sporo, gdyż wyszczuplająca bielizna jest szyta na specjalne zamówienie, przez prywatnego krawca biznesmenki.

Zastanawia nas jedno,czy na randki Kim również zakłada mega obcisłe majty? To raczej mało seksowny dodatek, chyba, że Kim ma specjalny fason tylko na szczególne okazje? Kto to wie, co tak naprawdę amerykańska gwiazda kryje pod sukienką?!

Jak Wam się podoba pomysł Kim?

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze

Gość 10 lipca 2012 11:02
Zbędne kilogramy???? Chyba nie wiecie co piszecie to że nie ma anoreksji nie oznacza że jest tłusta przynajmniej na razie.
Jak wy tak możecie ?! 18 czerwca 2012 15:31
' sss ' - weź się pierdolnij w ten swój pusty łeb !!! Kim jest piękna i wcale nie ma ' dupy jak szafa ' wszyscy jej zazdrościcie dlatego , że taka jest ... a ty ' Gość \ co piszesz ruchałbym : też się pierdolnij w łeb ... Jak można w ogóle takie głupoty pisać !!!
sss 12 czerwca 2012 13:57
hahha ludzie xD kto by chciał mieć taką dupe jak szafa ? xD chyba 100 kilowy słoń ;d
ryja jej photoshopem zrobili i myśli że jest ładna .. jak wstaje rano to przed lustrem pewnie widzi zombie xD
Gość 12 czerwca 2012 01:57
Ruchałbym
Gość 10 czerwca 2012 18:49
FAIL
bsfh 10 czerwca 2012 00:29
Potwierdzam : GOŚCIA
Gość 9 czerwca 2012 15:07
Zajęlibyście się czymś pożytecznym, a nie takimi pierdołami.