Czwartek, 14 czerwca 2012, 10:00

ZAZDROSNY Wojewódzki wyśmiewa Majewskiego!

prawda
fałsz
ZAZDROSNY Wojewódzki wyśmiewa Majewskiego!
foto: facebook.com
Wydawałoby się, że Kuba Wojewódzki i Szymon Majewski są dobrymi kumplami po fachu. Nic bardziej mylnego! Od jakiegoś czasu, między znanymi showmanami TVN-u, rozpętała się prawdziwa wojna. Kuba i Szymon, co jakiś czas, na łamach kolorowych czasopism i portali społecznościowych, krytykują swoje zachowanie.

Niedawno, w mediach pojawiła się informacja, że program Szymona „Szymon na żywo”, traci popularność, a producenci chcą go zdjąć z anteny. Taka wiadomość bardzo ucieszyła jego rywala, Kubę. Niestety nie na długo. Kiedy Wojewódzki dowiedział się, że TVN będzie płacić Majewskiemu 25 tysięcy złotych za nic, poczuł się dotknięty.

Zazdrosny celebryta, szybko wylał swoje żale w najnowszym numerze „Polityki”, gdzie po raz kolejny wyśmiewa się z Szymona

Ta wiadomość była szokiem dla wielu fanów programu Szymon na żywo. TVN postanowiła podziękować satyrykowi za dotychczasową współpracę, nie przewidując możliwości współpracy na przyszłość. Kiedy jednak pojawiły się plotki, że stacja zapłaci mu 25 tysięcy złotych miesięcznie za to, by nie szedł do konkurencji, szybko je zdementowano. To konkurencja mu zapłaci, żeby do niej nie przechodził”.

Czyżby Kuba czuł się zagrożony? Czy cały ten konflikt, między dwoma dziennikarzami, to tak naprawdę walka o „być, albo nie być” w TVN? Wiadomo, że w stacjach ostatnio nie panuje zbyt przyjazna atmosfera. Kłopoty finansowe, a co za tym idzie liczne zwolnienia. Jak widać, showmani mają się czego bać, tym bardziej, że dwie kontrowersyjne osobistości w jednej stacji to zdecydowanie za dużo.

Jak sądzicie, czy Kuba jest zazdrosny o Majewskiego? Czy po prostu, najpopularniejszy prześmiewca polskiego show biznesu, nie ma lepszego tematu do żartów?

Kogo bardziej lubicie, Kubę czy Szymona?

foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze

oki 6 listopada 2012 21:47
no ba że Szymona! ;D
Gość 23 sierpnia 2012 21:23
no ba że Szymona! ;D
olka4 6 lipca 2012 13:46
no ba że Szymona! ;D
Gość 16 czerwca 2012 13:44
no ba że Kubę! ;D