Wtorek, 17 kwietnia 2012, 14:00

Majewski odchodzi z TVN!

prawda
fałsz
Majewski odchodzi z TVN!
foto: facebook.com
Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że Szymon Majewski odchodzi z TVN. Showman ma zamiar przejść do publicznej telewizji. To zaskakująca informacja! Do tej pory celebryci trzymali się z daleka od TVP i wybierali prace w prywatnych stacjach. Jak widać, Szymon łamie ten stereotyp i zamierza spróbować swoich sił w telewizyjnej dwójce.

To całkiem zrozumiałe, gdyż gwiazdor jest już zmęczony ciągłym „kombinowaniem” w jego autorskim programie. TVN widocznie nie ma zaufania do Majewskiego. A zmiany, które wprowadza nie przynoszą zamierzonego celu. Oglądalność show spada, a program przynosi same straty.

Dlaczego Szymon zdecydował się akurat na dwójkę? To bardzo proste, gwiazdor ma tam znajomości. Jego pierwszą telewizyjną nauczycielką była Alicja Resich-Modlińska, która teraz obejmuje stanowisko szefowej porannego pasma.

Jaką decyzję podejmie showman? Czy TVN pozwoli mu odejść do konkurencji? W jakim programie i w której stacji będziemy oglądać Szymona jesienią? Pozostaje nam jedynie cierpliwie czekać na rozwój sytuacji.

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze

Cha 19 kwietnia 2012 20:15
Dobrze o jedną krzywą mordę mniej.