Czwartek, 7 czerwca 2012, 10:30

Korwin-Piotrowska KRYTYKUJE Farną!

prawda
fałsz
Korwin-Piotrowska KRYTYKUJE Farną!
foto: facebook.com
O wypadku samochodowym młodej piosenkarki, Ewy Farnej, nadal jest głośno. Coraz częściej pojawiają się bardzo ostre komentarze, dotyczące nieodpowiedzialnego postępowania celebrytki. Mimo, iż polskie media wszczęły „akcję obronną” wobec Farnej, tłumacząc jej wypadek zwykłą pomyłką, to i tak część społeczeństwa jest oburzona brawurową jazdą pijanej wokalistki.

Młoda celebrytka postanowiła ratować swoją reputację i opowiedziała o szczegółach wypadku w weekendowym odcinku programu „Dzień Dobry TVN”. Farna, w wywiadzie, wyznała między innymi, że wypiła tylko 4 drinki. Telewizyjne wystąpienie Ewy, bardzo poruszyło znaną dziennikarkę, Karolinę Korwin-Piotrowską, która na swoim facebookowym profilu napisała, co myśli o całej tej sprawie. Przy okazji dostało się również mediom, które próbowały bronić piosenkarki

„4 drinki to jakieś 200 g wódki. Była pijana! Koniec i kropka. I tłumaczenia się, i publiczne ryki w śniadaniówce to mega żenada. Jak się piło, to się nie wsiada za kierownicę. No chyba, że jest się idiotką. Pijaną idiotką. Jest zdolna, ale to nie znaczy, ze umie używać mózgu i włączać wyobraźnię. Wyobraźmy więc sobie za nią, co by było, gdyby kogoś zabiła? Powinna zacząć myśleć, tylko tyle i aż tyle, bo ma widać z tym problem dziewczyna. Znałam kogoś, kto zginął przez pijanego kierowcę, nigdy nie odpuszczam takich sytuacji. Po pijaku nie można wsiadać za kierownicę; dla mnie samo to, że jakaś telewizja pozwala jej robić o poranku ścianę płaczu i tłumaczyć się, jest słabe. Bo ona mogła kogoś zabić, zranić, dlaczego o tym się nie myśli? Alkohol rozkłada się w organizmie człowieka ponad 30 godzin... Co ona miała z chemii?”

No cóż, taka jest prawda, Ewa była pijana i nic tego nie zmieni. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a krytyka i ocenianie jej błędów, w niczym nie pomoże. Młoda gwiazda, uchodząca za wzór dla nastolatek, już i tak dużo straciła w oczach swoich fanów. To chyba najgorsza kara dla popularnej, nie tylko w Polsce, celebrytki.

Jak sądzicie, czy Ewa Farna odzyska dawną pozycję w show biznesie?

Komentarze

onca 12 czerwca 2012 21:40
Zgadzam się z :Ktosiek
polonistka 10 czerwca 2012 16:48
Gratulacje dla osoby, która napisała ten artykuł za lotność pióra i umiejętność posługiwania się językiem polskim... Ewa nazywa się Farna, więc jej nazwisko powinno odmieniać się następująco:M: Farna, D: Farny, C: Farnie, B: Farnie, N: Farną, M:Farnie, W:Farna. Pozdrawiam
Bella 7 czerwca 2012 12:16
Sama nie ma talentu, więc obraża tych co mają ;]