Poniedziałek, 4 czerwca 2012, 09:00

Dereszowska świeciła majtkami w Opolu!

prawda
fałsz
Dereszowska świeciła majtkami w Opolu!
foto: mwmedia.pl
Znana aktorka, Ania Dereszowska, podczas tegorocznego Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej "Opole 2012", zaliczyła małą wpadkę. Impreza odbywała się jak zwykle w amfiteatrze. W tym roku niestety pogoda nie dopisała, raz świeciło słońce, raz padał deszcz, a na dodatek wiał silny wiatr. W takich warunkach, nie było trudno o małą wpadkę, o czym przekonała się na własnej skórze Ania.

Piękna kreacja aktorki przegrała z wietrzną pogodą. Dereszowska musiała się nieźle nagimnastykować, aby ukryć swoje wdzięki. Niestety nie udało się okiełznać falującej na wietrze sukienki, zwłaszcza, że seksowna kreacja miała ogromne rozcięcie. I stało się, w pewnym momencie, widzowie zgromadzeni w amfiteatrze zobaczyli cieliste majtki aktorki!

Całe szczęście, że to była tylko generalna próba przed festiwalem, ale i tak zgromadzony tłum wiwatował na widok odsłoniętego krocza celebrytki. Na szczęście Ania założyła bieliznę, strach pomyśleć, co by było gdyby jej nie miała?!

Lekko zawstydzona aktorka, próbowała walczyć z niesforną sukienką, i zasłaniała się, ale po chwili zrezygnowała. No cóż, Ania w jednym ręku musiała trzymać mikrofon, a w drugim kartkę z przygotowanym tekstem, także nie miała szans, by ukryć to, co wiatr sprytnie odsłaniał.

Wpadka Dereszowskiej okazała się zbawienna, gdyż na główną uroczystość, aktorka założyła już mniej figlarną kreację. To była przestroga dla wszystkich celebrytek. Swoja drogą, Ania nie miała się czego wstydzić. Oprócz cielistej skromnej bielizny, mogliśmy podziwiać seksowne długie nogi aktorki, których niejedna kobieta może jej pozazdrościć.

Zobaczcie, ja wyglądała Ania walcząca z niesforną sukienką!?

foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl

Komentarze

Gość 28 lipca 2012 17:51
fajna laska szkoda że założyła stanik i gacie
Gość 12 czerwca 2012 20:52
umiem zaznaczyć trójkąt ! (;
Gość 11 czerwca 2012 20:40
biedna bo założyła brudne majtki
Skeptical 11 czerwca 2012 15:44
Wygląda przeuroczo! I nogi solidne, jest co podziwiać u "biednej" Ani...
Gość 8 czerwca 2012 13:43
I ooooo to już te flądry od komentowania gwiazd co same potrafią się wystroić jak Maja na święto kwiatów nie zostawią na niej suchej nitki:)
Gość 8 czerwca 2012 13:41
Tak to jest jak się wkłada namiot i zapomina się go przypiąć!!!!!!!
Staruuucha . 5 czerwca 2012 21:01
Stara i brzydka zdzira .. Udaje bidulkę zasłaniając się niewinnie .... Zastanowiła by się do ma w głowie bo mózgu na pewno nie ..
Gość 4 czerwca 2012 18:44
Biedna Ania..hehehhee