Czwartek, 2 sierpnia 2012, 10:52

Katarzyna W. na wolności!

prawda
fałsz
Katarzyna W. na wolności!
Od kilku tygodni cała Polska żyje sprawą małej Madzi z Sosnowca. Matka dziewczynki, Katarzyna W., usiłowała wmówić wszystkim, że jej dziecko zostało porwane. Apele rodziców Madzi o litość dla ich dziecka i umożliwienie mu powrotu do domu, były bardzo emocjonalne. Ludzie wspierali Katarzynę W., pomagali w poszukiwaniach dziecka.

Jak się szybko okazało matka Madzi od samego początku kłamała.

Dziewczynki nie porwano, była po prostu martwa, a jej zwłoki ukryte. Katarzyna W. Zmieniła wówczas wersję wydarzeń, tłumacząc policji i ludziom, że Madzia poniosła śmierć w wyniku nieszczęśliwego wypadku, a ona bała się po prostu przyznać.

Katarzyna W. została aresztowana, a po postawieniu jej zarzutu nieumyślnego spowodowania śmierci dziecka, zwolniona z aresztu.

Kolejne ekspertyzy wykazały jednak, że śmierć dziecka nie była wypadkiem! Madzię zabić miała jej własna matka! I to z premedytacją! Katarzyna W. Ponownie trafiła do aresztu, tym razem z zarzutem zabójstwa córki.

Wczoraj jednak stało się coś, co wywołało głęboki sprzeciw opinii publicznej oraz poczucie niesprawiedliwości. Obrońca Katarzyny W. złożył kilka dni temu wniosek o uchylenie aresztu dla matki dziewczynki. I ku zdumieniu wszystkich, sąd w Katowicach 1 sierpnia 2012 ogłosił, że matka Madzi może zostać wypuszczona na wolność! Swoją decyzję uzasadniał brakiem przesłanek ku temu, by Katarzyna W. mataczyła w śledztwie, nakłaniała innych do fałszywych zeznań oraz by próbowała uciec z Polski.

Oskarżyciele kobiety byli bardzo zdziwieni całą sytuacją. Z kolei Katarzyna W. Nie kryje swojego zadowolenia. Zapewne znów będzie miała okazję do brylowania w mediach.

Dla nas to totalna porażka polskiego sądownictwa. A Wy co sądzicie o całej sytuacji?

Komentarze

gosc 2 sierpnia 2012 23:35
eee
Gość 2 sierpnia 2012 18:24
Boże dopomóż przestańcie już o niej pisać naprawdę żygać sie chce już przez tego rudzielca <bleeee>