Czwartek, 24 maja 2012, 12:00

Najbogatsze gwiazdy DISCO POLO

prawda
fałsz
Najbogatsze gwiazdy DISCO POLO
foto: facebook.com
Nikt nie przyznaje się, że słucha disco polo, ale jak wskazują badania, przeprowadzone przez „Super Ekspres”, aż 74% Polaków lubi właśnie ten gatunek muzyki. Na wszystkich discopolowych imprezach zawsze bawią się największe tłumy. Jak to możliwe? Odpowiedź jest prosta! Disco polo to muzyka bardzo rytmiczna, która porywa do tańca każdego, bez względu na płeć i wiek. Prosty tekst, szybko wpadający w ucho, sprawia, że każdy z nas zna, choćby kawałek niejednego hitu.

Mimo że discopolowe gwiazdy są przez większość wyśmiewane, to i tak nie mogą narzekać na brak fanów oraz na niskie zarobki. Jak donosi "Super Expres" najwięksi artyści, grają nawet po kilka koncertów w jeden weekend. Mało tego, zdarza się, że za jeden występ grupa zgarnia nawet 25 tys. złotych! I kto teraz powie, że disco polo się nie opłaca?

Boysi to ciągle najpopularniejsza gwiazda polskiego disco polo. Wokalista grupy, Marcin Miller i jego koledzy z zespołu zarabiają 2,5 mln zł. rocznie, na rękę! Na drugim miejscu znalazł się popularny, nie tylko w Polsce, ale i w Chinach - Bayer Full, z równie pokaźną kwotą 18 tysięcy złotych za koncert. Nieco zapomniana już Shazza, zajęła trzecie miejsce, jej zarobki to 14-16 tysięcy złotych za występ.

Wszystko wskazuje na to, że disco polo jest nadal popularne. A jak Wam się podoba tego typu muzyka? Słuchacie disco polo?

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


Komentarze

Gość 25 maja 2012 17:49
Disco w polu :)))))