Wtorek, 30 kwietnia 2013, 12:59

Agent Tomek NIE ODPUŚCI Dorocie Gardias!

prawda
fałsz
Agent Tomek NIE ODPUŚCI Dorocie Gardias!
To, że celebryci nienawidzą paparazzi, którzy kradną ich prywatność nikogo nie dziwi. Większość gwiazd jednak się na to godzi, zakładając, że jest to wpisane w ich zawód.
W styczniu ubiegłego roku DOROCIE GARDIAS puściły nerwy i wraz ze swoim partnerem napadła na fotoreportera.
W wyniku tego ataku ucierpiał sprzęt fotograficzny o wartości 10tys. zł, a SPRAWA PRZECIWKO GARDIAS TRAFIŁA DO SĄDU. Głównym dowodem w sprawie jest nagranie z ulicznego monitoringu.

Minął ponad rok, sprawa nieco ucichła, wydawało się, że wszystko zakończy się polubownie. Opieszałość sądu w tej sprawie TAK ZDENERWOWAŁA AGENTA TOMKA, że postanowił działać. Stwierdził widocznie, że jest to temat tak istotny, że NIE MOŻNA TEGO TAK ZOSTAWIĆ!

Aktywnie działający agent Tomek postanowił zainterweniować, składając na ręce ministra sprawiedliwości pismo w którym domaga się przyspieszenia prac nad wyjaśnieniem tej sprawy. Oto fragment dokumentu:
"Subsydiarny akt oskarżenia w przedmiotowej sprawie wpłynął do Sądu Okręgowego w Warszawie 8 lutego 2012 roku i do 28 marca 2013 r. w sprawie nie podjęto jakichkolwiek czynności. (...) Opisany powyżej stan rzeczy wskazuje na nieprawidłowości w działaniu Sądu Okręgowego w Warszawie. Nie można wykluczyć, że powodem takiej sytuacji jest niechęć Sądu do prowadzenia sprawy przeciwko znanej i lubianej prezenterce największej prywatnej stacji telewizyjnej w Polsce"

Gardias ze spokojem podeszła do tej informacji - całe szczęście, bo niebawem spodziewa się dziecka i nie powinna się denerwować! Jak skończy się ta sprawa, dzięki agent Tomek będzie mógł znów zabłysnąć u boku celebrytki, tym razem pięknej pogodynki ?!

Komentarze