Piątek, 21 grudnia 2012, 11:13

Bieber ZNĘCAŁ SIĘ NAD CHOMIKIEM? BIEDNE zwierzątko UMARŁO!

prawda
fałsz
Bieber ZNĘCAŁ SIĘ NAD CHOMIKIEM? BIEDNE zwierzątko UMARŁO!
foto: celebitchy.com
Całkiem niedawno pisaliśmy o malutkiej kotce Kim Kardashian, która zmarła z zaniedbania przez właścicielkę. Teraz kolejny celebryta został oskarżony o ZNĘCANIE SIĘ NAD ZWIERZĘTAMI. Po tym, jak Justin Bieber oddał swojego chomika fance, ZWIERZĄTKO ZMARŁO!

Chomik imieniem Pac był pupilem Biebera. Młody gwiazdor nosił go ze sobą wszędzie, publikował zdjęcia zwierzaka w serwisach społecznościowych, a nawet pozował z nim do sesji fotograficznych.

Po jakimś czasie jednak chomik znudził się piosenkarzowi i ten postanowił pozbyć się go w najbardziej "pokazowy" sposób. Na jednym z koncertów oddał zwierzaka swojej fance, mówiąc jej, że musi się nim dobrze zająć. Nastolatka nie posiadała się ze szczęścia.

Niestety, kilka dni po tym, jak Bieber pozbył się chomika, Pac umarł. Fanka Justina o śmierci Paca poinformowała na swoim Twitterze i wśród nastolatek na całym świecie zapanowała żałoba. Sprawą zainteresowały się organizacja zajmująca się porzuconymi zwierzętami, która oskarżyła Bibera o zaniedbanie i znęcanie się!

- Zwierzęta często umierają po nagłej zmianie otoczenia. W szczególności chomiki, które nie żyją zbyt długo i często przyczyna ich odejścia jest silny stres. Dodatkowo Pac został przekazany w wyjątkowo chłodny dzień. Biedne zwierzątko nagle znalazło się w tłumie rozhisteryzowanych fanek, które rzuciły się na klatkę - powiedziała przedstawicielka California Hamster Association.

Sam piosenkarz nie wypowiedział się jeszcze na ten temat. Jednak California Hamster Association z pewnością będzie nadal przyglądać się tej sprawie.

foto: Twitter


foto: Twitter


foto: Twitter


foto: Twitter

Komentarze

Gośćef 5 stycznia 2013 18:33
Wyszła cała prawda :D
Satan 26 grudnia 2012 23:34
Jeśli się nie mylę. to chomik nie może umrzeć... Zwierzęta ZDYCHAJĄ.
MĘCZYŃSKI 26 grudnia 2012 03:43
WINA TUSKA!!!