Niedziela, 3 czerwca 2012, 10:00

SHAKIRA w Polsce!

prawda
fałsz
SHAKIRA w Polsce!
foto: facebook.com
Seksowna piosenkarka, Shakira, już niebawem, odwiedzi nasz kraj. Wszystko za sprawą zbliżającego się Euro 2012. Nie jest bowiem tajemnicą, że celebrytka jest miłośniczką piłki nożnej, a ponadto jest partnerką hiszpańskiego piłkarza Gerarda Pique.

Shakira, wraz z pozostałymi żonami, narzeczonymi i partnerkami gwiazd piłki nożnej, będzie mieszkać w hotelu Bryza w Juracie. Panie spędzą nad polskim morzem 5 dni w luksusowych apartamentach z widokiem na morze. Oczywiście piłkarze, zgodnie z zaleceniem UEFA będą mogli odwiedzać swoje partnerki.

Ukochany Shakiry, podobno, wynajął dla niej prywatną motorówkę, którą celebrytka będzie dojeżdżać na mecze w Gdańsku, by móc kibicować przystojnemu Hiszpanowi. Luksusowy apartament, łódź i osobista ochrona, kosztowała hiszpańskiego piłkarza kilkadziesiąt tysięcy złotych!. Ale jak wyznał w jednym z wywiadów, pieniądze nie wchodzą w grę, jeśli chodzi o bezpieczeństwo jego ukochanej!

Cóż za gest! Shakira to ma szczęście, że trafiła na takiego opiekuńczego faceta. Ciekawe, czy piosenkarka pokaże się publicznie? A może będzie jedynie relaksować się w luksusowym hotelu?

Chcielibyście zobaczyć seksowną celebrytkę opalającą się nad Bałtykiem?

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze

Gość 13 czerwca 2012 18:08
< 3