Sobota, 17 listopada 2012, 10:00

Kto zagra TARZANA?

prawda
fałsz
Kto zagra TARZANA?
foto: wordpress.com
Rozpoczął się właśnie wyścig o główną rolę w kolejnym filmie o umięśnionych i przystojnych bohaterach. W szranki o angaż do roli "Tarzana" stanęli Alexander Skarsgard, Tom Hardy i Henry Cavill.

Skarsgard znany jest głównie z serialu "Czysta Krew". Niestety rola przystojaniaka u boku Rihanny w filmie "Battleship: Bitwa o Ziemię" nie otworzyła mu furtki do większych produkcji.

Z kolei Tom Hardy jest dobrze znany szerszej publiczności. Aktor zagrał już w wielu produkcjach, a ostatnio wcielił się w rolę Bane'a w filmie "Mroczny Rycerz Powstaje".

W wyścigu startuje także Henry Cavill, którego w 2013 roku będziemy mogli podziwiać w kolejnej odsłonie przygód Supermana - "Man of Steel". Cavill wystąpił również w "Immortals. Bogowie i herosi", gdzie zagrał główną rolę.

Który z nich najlepiej nadaje się do roli półnagiego i dzikiego Tarzana? O tym zdecyduje David Yates - twórca ostatniej części Harry’ego Pottera, który jest reżyserem najnowszej wersji przygód Tarzana. A według Was, który byłby najbardziej odpowiednim kandydatem?

foto: fanpop.com


foto: slashfilm.com


foto: http://fansshare.com

Komentarze