Poniedziałek, 28 maja 2012, 13:30

Edyta Pazura z brzuszkiem na „Top Trendach”

prawda
fałsz
Edyta Pazura z brzuszkiem na „Top Trendach”
foto: mwmedia.pl
Żona Cezarego Pazury, na festiwalu "Top Trendy", z dumą prezentowała swój mocno zaokrąglony brzuszek. Do rozwiązania został już tylko miesiąc! Przyszli rodzice już nie mogą się doczekać małego Antosia. To będzie drugie dziecko Czarka i Edyty. Para ma już trzyletnią córeczkę Amelię.

Na festiwalu "Top Trendy" Edyta wyglądała olśniewająco! Kwiecista suknia podkreślała jej błogosławiony stan, również nowa fryzura zdała egzamin. Ukochana Czarka i przyszła mamusia po prostu promieniała! Widać, że druga ciąża jej służy.

Edyta i Czarek, odkąd spodziewają się drugiego dziecka, spędzają ze sobą każdą chwilę. Czarek chce mieć oko na zaawansowaną ciąże ukochanej, a Edyta wspiera męża w pracy. Wspólny wyjazd do Sopotu, na „Top Trendy”, okazał się dla przyszłych rodziców idealną rozrywką.

Gdy Pazura występował na scenie, żona dumnie mu kibicowała, a gdy już skończył pracę, to razem wybrali się na romantyczny spacer po Sopocie.

Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy!

foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl

Komentarze

Gość 28 maja 2012 21:32
ROSJA i CHINY połączą siły, wybuchnie WOJNA ŚWIATOWA, Chiny już obmyślają plan tej wojny i ZNISZCZĄ miasta na zachodzie, będzie to konflikt NUKLEARNY, Unia Europejska (WIELKI BABILON w Apokalipsie św. Jana) upadnie, zostanie zdominowane przez te dwa państwa, na niebie ukaże się Wielki Cud ZNAK KRZYŻA - a każdemu człowiekowi na ziemi zostaną ukazane jego GRZECHY, tak jak są one widziane przez Boga, BENEDYKT XVI będzie musiał ustąpić, na jego miejscu zasiądzie - oszust FAŁSZYWY PROROK, spisek już w tej chwili jest przygotowywany w Watykanie, istnieje grupa bardzo wpływach ludzi, pod przewodnictwem ANTYCHRYSTA, która zamierza wprowadzić NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, dąży do utworzenia rządu światowego, to przez nich był inspirowany KRYZYS FINANSOWY oraz to oni WYWOŁALI konflikty na Bliskim Wschodzie, żeby przejąć kontrole nad tymi państwami, ZNAKIEM BESTII będą CHIPY które będą umożliwiać dostęp do pieniędzy, robienie zakupów a w rzeczywistości będą służyć do kontrolowania nas, mamy się tego wystrzegać (I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawa rękę lub na czoło i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii Ap 18.16-17) szukajcie orędzi OSTRZEŻENIE, które otrzymuje od JEZUSA CHRYSTUSA, wizjonerka z Irlandii, MARIA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA