Środa, 23 maja 2012, 11:00

Grycanka otwiera BISTRO?

prawda
fałsz
Grycanka otwiera BISTRO?
foto: mwmedia.pl
Jak zapowiedziała, tak zrobiła! Już wkrótce największe marzenie Marty Grycan się spełni. Za kilka dni nastąpi uroczyste otwarcie nowiutkiego bistro w Warszawie. Oczywiście jego właścicielką jest puszysta celebrytka.

„Tak, to prawda. Bistro będzie się mieściło w Teatrze Wielkim. Otwarcie bistro jest w czerwcu. Będzie to piękne miejsce. Marta kocha klasycyzm i operę, wystrój może utrzymać się w tych klimatach. Ale wszystkiego dowiedzą się Państwo dopiero w dniu otwarcia. Kuchnia będzie żywa, zmienna, każdy znajdzie tam coś dla siebie. Marta uwielbia steki, owoce morza i ryby, więc tego tam na pewno nie zabraknie” - zapowiada menadżerka Marty - Magdalena Czerwiec.

Przypomnijmy, że Grycanka jest już właścicielką słynnej cukierni, także doświadczenie w biznesie ma. Ciekawe tylko, jak sobie poradzi w roli kucharki? Podobno Marata zapowiedziała, że jej bistro będzie wyjątkowe dlatego, że ona sama będzie przygotowywała wszystkie potrawy.

Szykuje się ostra konkurencja dla kulinarnego imperium Magdy Gessler! Tym bardziej, że Grycanka robi wszystko by zaistnieć w tym biznesie. Ostatnio wydała zbiór przepisów kulinarnych jej autorstwa „Kuchnia na szpilkach. Szkoła gotowania z Martą Grycan”!

Czy Marta Grycan zostanie kulinarną boginią? Która celebrytka podoba Wam się bardziej, Marta czy ikona smaku - Magda Gessler?

foto: mwmedia.pl, facebook.com

Komentarze

tity 28 maja 2012 14:46
świetna kiecka z lumpeksu ... sam sex
Gość 23 maja 2012 11:43
Puszysty to może być pluszak albo kot jak się go wykąpie. Co ona ma sierść że jest puszysta? Ona jest po prostu tłusta. Nazywajcie rzeczy po imieniu.
Gość 23 maja 2012 11:41
Przestańcie k...a pisać w końcu o tych tłustych babach, które są nikim. Co to jest? Portal o gwiazdach czy o grubych lodziarach? Moja teściowa też ma lodziarnię, jest równie gruba i co z tego? Napiszecie o niej? Co za syf. Co to ma być?