Środa, 11 lipca 2012, 13:30

Gessler znów odwołała ślub?

prawda
fałsz
Gessler znów odwołała ślub?
foto: mwmedia.pl
We wrześniu słynna restauratorka, Magda Gessler i Waldemar Kozerawski, mieli stanąć na ślubnym kobiercu. Niestety, każda próba sformalizowania ich związku kończy się niepowodzeniem. Wszystko przez Magdę, która ciągle wymyśla nowe wymówki, a to jest zajęta, a to jeszcze nie nadeszła odpowiednia pora i tak w kółko. Dziwi nas, że Waldemar ma jeszcze cierpliwość do swojej ukochanej i jej zmiennych nastrojów.

Co tym razem stanęło na drodze do szczęścia zakochanej pary? Oczywiście nowe zajęcie restauratorki. Gessler jest właścicielką i współwłaścicielką kilkunastu restauracji, a do tego prowadzi dwa programy telewizyjne: znane już „Kuchenne rewolucje” i najnowsze show „MasterChef”, którego niedawno została gospodynią.

Życie prywatne? Od dłuższego czasu go nie mam. Ciągle praca i obowiązki. Mąż wie, że jestem bardzo zajęta, widzi, jak ciężko pracuję i bardzo mnie wspiera. Przyjęłam propozycję do „MasterChef”, jako wyróżnienie. Tak okażę zaufanie. Po pierwsze, że dam radę pogodzić dwa tak trudne i pracochłonne projekty. Po drugie, że widzowie będą mnie chętnie oglądać. Dla mnie spełnienie oczekiwań stacji to kolejne wyzwanie”.

To właśnie zdjęcia do nowego kulinarnego show zajmują Magdzie każdą wolną chwilę. Mimo zapewnień celebrytki, że partner ją wspiera i rozumie, coś nam się wydaje, że zaburzenie tej relacji jest tylko kwestią czasu. Zobaczymy, na jak długo starczy mu tej cierpliwości?

Myślicie, że restauratorka woli karierę od małżeństwa?

Komentarze

we1qw4e 18 lipca 2012 20:14
Pisze się : ,,żal mi jej ''
Gość 13 lipca 2012 02:24
rzal mnie jej