Poniedziałek, 1 października 2012, 13:31

Pattinson i Stewart NIE UPRAWIAJĄ SEKSU!

prawda
fałsz
Pattinson i Stewart NIE UPRAWIAJĄ SEKSU!
foto: facebook.com
Zagraniczne media donoszą o kolejnych "rewelacjach" w związku Kristen Stewart i Roberta Pattinsona. Podobno aktor postawił niewiernej kochance ultimatum i zażądał, by została jego żoną. Teraz okazuje się, że SEKSEM PARA TEŻ MUSI ZACZEKAĆ DO ŚLUBU!

Po zdradzie, której dopuściła się Kristen nikt nie wierzył, że ten związek da się jeszcze uratować. Pattinson wybaczył jednak ukochanej, która wciąż wmawia mu, że z Rupertem Sandersem NIE SPAŁA!

Aktor postanowił dać jej szansę, lecz postawił ultimatum. Kristen musi zostać jego żoną! Ma to być ostateczny dowód jej przywiązania do niego. Teraz okazuje się, że para NIE BĘDZIE TEŻ UPRAWIAĆ SEKSU DO ŚLUBU! To jedno z założeń terapii dla par, na którą Kristen i Rob się zapisali.

Podobno aktorzy chcą się skupić na mentalnym poznawaniu drugiej osoby, rozmowie i dogłębnym poznaniu siebie nawzajem. Seks ma to wszystko utrudniać, dlatego zachowają wstrzemięźliwość do czasu zawarcia związku małżeńskiego.

W świetle ostatnich doniesień i wyznania Kristen, że Robert NIE ZASPOKAJA JEJ W ŁÓŻKU, taki celibat wydaje się dość podejrzany.

Komentarze

Kylie 4 października 2012 18:02
Ale sensacja.... ehh... no i dobrze, niech się poznają dobrze, a nie tylko seks.