Środa, 23 maja 2012, 10:00

DODA na Paradzie Równości

prawda
fałsz
DODA na Paradzie Równości
foto: facebook.com
Tradycyjnie 2 czerwca w Warszawie odbędzie się wielka Parada Równości. Jej trasa rozpoczyna się przed Sejmem, dalej biegnie przez Plac Teatralny, a kończy w Miasteczku Równości, gdzie jej uczestnicy będą mogli bawić się do późnego wieczora.

Coroczna manifestacja środowisk LGBT, czyli lesbijek, gejów, biseksualistów i osób transseksualnych jest aktem sprzeciwu wobec homofobii oraz dyskryminacji mniejszości seksualnych w polskim społeczeństwie.

Na tak kontrowersyjnej imprezie nie może zabraknąć polskich gwiazd. Pojawi się, między innymi, Doda ze swoim sobowtórem Dżagą, gdzie razem wykonają oficjalny hymn Parady! Celebrytka już dawno pochwaliła się owym faktem na facebookowym profilu

„Pojawię się na Paradzie 2 czerwca, co z pewnością wywoła niemałe emocje. Razem z Dżagą wystąpimy na wielkiej platformie, która będzie ciągnięta przez sześć harleyów, które poprowadzi sześć gorących lesbijek. Od zawsze wspierałam środowiska homoseksualne, tym bardziej, że należy do nich wielu moich bliskich znajomych. Na tyle, na ile mogę, staram się więc angażować w różne akcje, mające na celu wsparcie tych grup, zamanifestowanie mojego poparcia dla nich. Na tą okazję powstał specjalny utwór pod tytułem "Twa energia", który będzie hymnem tegorocznej Parady Równości. Piosenka opowiada o relacji dwóch przyjaciół, a także o potrzebie tolerancji oraz o tym, jak niektórzy nie potrafią zaakceptować dzielących nas różnic. Śpiewamy o tym, co niektórych przerasta, a na co najwyższy czas się otworzyć. Nagrałam ją z Dżagą, który od lat jest czołową dragqueenką w Polsce”.

Zapowiada się naprawdę widowiskowe przedstawienie. Doda uwielbia szokować i zaskakiwać. Skandale to jej specjalność!

Jak sądzicie, czy to jedyne atrakcje jakie szykuje „różowa królowa”?

Komentarze

Chikiro 6 października 2012 22:30
Może gdyby inni polscy artyści wspierali LGBT to Doda nie musiałaby się w to angażować... Ostatecznie lepsze to niż nic.
Gość 1 września 2012 17:07
ble
Gość 28 maja 2012 11:07
Doda zawsze najlepsza!!!!
Gość 28 maja 2012 11:06
I bardzo fajnie.Uwielbiam ta kobiete bo tyle lat trzesie muzyka w Polsce.Juz czekam!
Gość 24 maja 2012 16:01
jakoś musi sobie radzić w dobie kryzysu...hehehehhe
lez... 24 maja 2012 15:14
Nie tylko nie ta pokraka ...tonący brzytwy sie chwyta ... Nieeeeeeeee!!!