Poniedziałek, 9 lipca 2012, 15:30

NOWE gwiazdy telewizji!

prawda
fałsz
NOWE gwiazdy telewizji!
foto: mwmedia.pl
Bywanie na salonach opłaciło się! Marta Grycan już wkrótce spełni swoje największe marzenie i zabłyśnie na szklanym ekranie. Jak donosi „Fakt”, rodzina Grycan dogadała się z TVN i już jesienią będziemy mogli podziwiać puszyste panie w nowym reality show.

Marta i jej trzy córki, Wiktoria, Weronika i Gabriela, podobnie jak słynne amerykańskie celebrytki Kim i Kourtney Kardashian, zamierzają stać się gwiazdkami telewizji. W domu królowej lodów, zostaną zamontowane kamery, które będą rejestrować codzienne życie wschodzących celebrytek. Zapowiada się ciekawe przedstawienie.

„Nagrany został już odcinek pilotowy. Panie Grycan zachowują się przed kamerami jak profesjonalistki. Projektem zainteresował się dyrektor programowy TVN i rozpoczęło się szukanie sponsora poprzez domy mediowe. Okazuje się, że koszty produkcji są dość duże, ale wszystko da się załatwić” - zdradza osoba ze stacji telewizyjnej.

W końcu poznamy największe sekrety Grycanek, które w tak krótkim czasie podbiły cały polski show biznes. Jak sądzicie, czy Marta i jej córki rzeczywiście chadzają pod prysznic w szpilkach? Czy show o Grycankach zdobędzie taką popularność jak jego amerykański odpowiednik? Przekonamy się już za kilka miesięcy.

Jak sądzicie, która z pań Grycan stanie się ulubienicą telewidzów?

Komentarze

Gość 2 października 2012 20:46
biedne dzieci;/ Otyłość to też choroba...
Gość 5 września 2012 22:08
też nie znam tych wielorybów......
no comment. 22 lipca 2012 00:25
Ale Karashian są przynajmniej ładna a nie to co one ;x
Gość 13 lipca 2012 11:40
co za matka!!!!!!!! Jak moze robic taka krzywde swoim dzieciom!!!! Od malego karmiła ich gównem.... załamka!
Gość 10 lipca 2012 18:32
grubasy1!!!
tedewu 10 lipca 2012 11:23
Podbiły polski show biznes? Kuźwa nie znam tych grubasek. Kto to?