Czwartek, 9 lutego 2012, 07:47

Co można zrobić jednym palcem?

prawda
fałsz
Co można zrobić jednym palcem?
foto: Materiały prasowe
Doskonale wiemy, że i tak tu zajrzeliście niepełnoletni Czytelnicy. Ale wybaczamy Wam, bo tym razem ciekawość jest pierwszym krokiem do wiedzy.

Okazuje się, że nawet tak trudny problem, jak zakażenia HIV można przedstawić lekko, łatwo i przyjemnie. Niestety równie łatwo ulec temu śmiertelnemu wirusowi. Dlatego tak ważne jest promowanie badań profilaktycznych. Bez zbędnych słów – obejrzyjcie spot…Każda osoba aktywna seksualnie ponosi ryzyko zakażenia wirusem HIV. Skoro nie wstydzimy się rozmawiać o seksie, nie wstydźmy się mówić również o jego konsekwencjach. W naszym kraju niestety jeszcze jesteśmy na etapie przełamywania tabu na „te tematy”. I dlatego wiele ważnych tematów jest pomijanych milczeniem.

A badania profilaktyczne można zrobić dyskretnie, anonimowo i zupełnie bezpłatnie! W każdym województwie istnieje przynajmniej jeden punkt diagnostyczno-konsultacyjny.

Nie pozwólmy, aby cichy morderca zagroził nam i naszym bliskim. Szczególnie, że HIV może przenosić się w sposób kojarzący się raczej z przyjemnością, a nie niebezpieczeństwem. I chociaż podczas miłosnych igraszek tak łatwo się zapomniećpamiętajmy, aby się zabezpieczyć!

BF

Komentarze

Gość 9 lutego 2012 20:28
Sam jesteś dno.Według mnie świetnie zrobiony spot.Jeśli tylko przekona do badań i dotrze tam gdzie trzeba to ok.Przekaz jak najbardziej słuszny.Brawo za pomysł.
Gość 9 lutego 2012 19:06
dno!!