Piątek, 27 kwietnia 2012, 12:00

SEX z trupem na pożegnanie!

prawda
fałsz
SEX z trupem na pożegnanie!
foto: dailymail.co.uk
Temat legalizacji nekrofilii w świecie arabskim pojawił się już w maju 2011 roku, gdy marokański duchowny, Zamzami Abdul Bari, zaczął przekonywać o pośmiertnej ważności więzów małżeńskich.

W Egipcie radykalny muzułmański rząd, już pracuje nad wprowadzeniem w życie nowych przepisów. Ustawa pozwala na współżycie męża z żoną, po jej śmierci

„Wdowiec będzie miał prawo uprawiać seks z ciałem żony do 6 godzin po śmierci. Ma to być jego forma "pożegnania się"

Protest przeciwko drastycznym przepisom zapowiedziała już Narodowa Rada Kobiet i organizacja zajmująca się obroną praw człowieka. To straszne! Dlaczego ustawa nie działa w drugą stronę?

Parlament rozpatrzy również inne zmiany w prawie dotyczącym małżeństw. A mianowicie, planuje obniżenie wieku, w którym kobiety mogą wychodzić za mąż! Po wprowadzeniu zmian już 14-latki mogą legalnie być żonami. Ponadto, płeć żeńska nie będą już mogła kształcić się ani pracować w czasie trwania związku małżeńskim!

Komentarze

Gość 8 lutego 2015 19:34
Przynajmniej będzie można robić co się chce i głupie baby nie będą marudzić
Gość 1 maja 2012 09:13
ja też chcę sexu posmiertnego jak mąż mój umrze i co?Nie chce mi się wierzyć,żeby ktoś chciał być chętny na takie barbarzyństwo!!
Gość 28 kwietnia 2012 23:35
to tyle na temat "wiosny ludów" rzeczywistość i historia pokazują, ze jeśli ludzie wychodzą na ulicę bez planu, wykształcenia, "na krótką metę" to nie można spodziewać się niczego dobrego tylko władzę przejmią jeszcze gorsi ludzie. A najlepsze jest to, że prezydent, którego wypieprzyli razem ze swoją żoną dążył do równouprawnienia, zaprzestania obrzezania kobiet. Teraz cały kraj cofnie się do tyłu, wszystkie dobre zmiany diabli wezmą...
Gość 28 kwietnia 2012 23:14
"To straszne! Dlaczego ustawa nie działa w drugą stronę?"

Nie widza problemu natury technicznej?
xXx 28 kwietnia 2012 01:12
zamiast pieprzyć głupoty to spier**lać do garów głupie szmaty ;d
Gość 27 kwietnia 2012 12:27
Oczywiście wszystko by zadowolić mężczyzn, a gdzie prawa kobiet nawet po śmierci mają być "'materacem '' aby facet mógł sobie ulżyć!!!