Czwartek, 19 kwietnia 2012, 10:04

Była majstrem na budowie?

prawda
fałsz
Była majstrem na budowie?
foto: facebook.com
Krystyna Mazurówna, ekscentryczka, artystka, wielka sława, a przede wszystkim wielka tancerka. Obecnie jurorka „Got to dance. Tylko taniec”. Odważna i pomysłowa kobieta sukcesu. Jej kariera zaczęła się bardzo wcześnie. Już jako trzylatka wiedziała, że taniec jest jej pasją. Niestety, jak każda gwiazda, miała swoje wzloty i upadki. W rozmowie z "Faktem" zdradziła, że ma doświadczenie niemalże w każdym zawodzie.

„Wykonywałam 17 różnych zawodów niemal równocześnie. Pracowałam od 8 rano do 2 w nocy. Byłam m.in. barmanką, kasjerką, bileterką w kinie, kelnerką, majstrem na budowie. Ale robiłam to z wielką pasją i zadowoleniem!

Przeszłość celebrytki jest bardzo kolorowa. Trzeba przyznać, że Krysia to legendarna „kobieta pracująca”, która żadnej pracy się nie boi. Najbardziej zaskoczyła nas posada majstra na budowie. To musiało być ciekawe doświadczenie dla młodej dziewczyny.

Teraz już wiemy, skąd w tak leciwej tancerce (73l.), tyle wigoru! Na głowie kolorowy irokez, na szyi tatuaż i kolczyk w brwi. Przez jednych uwielbiana, dla innych zupełnie nie do zniesienia. Tak prezentuje się ikona tańca.

Gratulujemy Krysi doskonałej kondycji i życzymy dalszych sukcesów.

foto: facebook.com


foto: mwmedia.pl


foto: facebook.com


foto: mwmedia.pl

Komentarze