Czwartek, 19 kwietnia 2012, 09:13

Zapłaciła fortunę za nowe pośladki!

prawda
fałsz
Zapłaciła fortunę za nowe pośladki!
foto: facebook.com
Chloe Sims, gwiazda reality show "The Only Way is Essex", ma już niejedną operację plastyczną na swoim koncie. Można stwierdzić, że jest weteranką w tej dziedzinie. Amerykańska gwiazda, ma szczególnego „hopla” na punkcie swoich piersi. Na operacje plastyczne wydała kilkadziesiąt tysięcy funtów! I ciągle jej mało!

Gigantyczne piersi celebrytki, stały się popularniejsze od niej samej. Inspiracją dla Chloe, była znana modelka Jordan. Niestety gwiazda nie ma co liczyć na jeszcze większy biust, gdyż ma po prostu za mało skóry na klatce piersiowej. Tak przynajmniej mówią lekarze.

Skoro z piersiami jej nie wyszło, postanowiła ulepszyć swoje pośladki. Po kilku bolących operacjach, szybko doszła do siebie, a efekty można było podziwiać natychmiastowo. Celebrytka podczas wakacji w Santa Monica, dumnie prezentowała swój nowy tyłeczek. Gwiazda spacerowała po plaży, w skąpym bikini, niczym modelka na wybiegu. Faktycznie, efekt jest oszałamiający! W końcu nie ma się co dziwić, za taką przyjemność, Chloe wydała bagatela 25 tyś. funtów!

Trzeba przyznać, że amerykańska gwiazda wie, jak wydawać pieniądze.

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze

Gość 20 kwietnia 2012 23:28
ALE LIZANIE DUPY
zyg~~ 19 kwietnia 2012 23:27
i co redakcja zadrosci ? chce to ma. Nie kradne i jezeli sa ludzie lubiacy sztuczne cycki do potegi to czemu nie, niech wyda wszystko co ma i zobaczy ze jest plastikowa. Chcecie ja pietnowac ma 20+ i to sa jej decyzje. bluzgajcie ze brzydka myslicie zr ja to wogole obejdzie ?