Poniedziałek, 14 maja 2012, 13:30

Dawid Ignaczak wytańczył 100 tysięcy złotych!

prawda
fałsz
Dawid Ignaczak wytańczył 100 tysięcy złotych!
foto: facebook.com
Nikt się nie spodziewał, że to właśnie ten skromny 19-latek wygra pierwszą polską edycję tanecznego show „Got to dance. Tylko taniec. Dawid Ignaczak w piątkowym finale programu uzyskał najwięcej głosów i zdobył nagrodę główną, czyli 100 tysięcy złotych!

Nastolatkiem z Włocławka szczególnie była zachwycona Krystyna Mazurówna, która ufundowała mu dodatkową nagrodę

„Bardzo się ucieszyłam, że wygrał Dawid, samouk, który ma talent i wielką pasję, czyli to, co według mnie jest najcenniejsze w sztuce! Ufundowałam mu moją prywatną nagrodę, znaczy zapraszam go do Paryża, na tydzień, dwa, miesiąc - gwoli jego uznania. Oczywiście opłacam podróż w dwie strony, ma chatę i wikt u mnie (wikt fatalny, bo bardzo źle gotuję...), no i postaram się, żeby znalazł tam jakieś kontakty zawodowe, szkoły lub profesorów-specjalistów w jego dziedzinie, co oczywiście także sfinansuję. Wierzę w młode talenty, trzeba im ułatwiać życie i rozwój w kierunku przez nich wybranym!”

Najbardziej zaskakujące jest to, że Dawid nigdy nie uczęszczał na profesjonalne lekcje tańcajest samoukiem! Jedno trzeba mu przyznać, jego talent jest zaskakujący i niezwykły! Dzięki wygranej może spokojnie rozwijać swoją największa życiową pasję.

Dawidowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych tanecznych sukcesów!

foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl

Komentarze

Gość 23 maja 2012 22:06
nooo