Czwartek, 19 kwietnia 2012, 11:30

Wkręcona przez Radio Zet! (posłuchaj)

prawda
fałsz
Wkręcona przez Radio Zet! (posłuchaj)
foto: facebook.com
Dorota Rabczewska, kontrowersyjna wokalistka, zaliczyła wpadkę stulecia! Sprawcą całego zamieszania jest Kamil Nosel, który od lat prowadzi w Radiu Zet rozrywkowy program "Nosel kręci w Radiu ZET". Dziennikarz codziennie wkręca wybraną gwiazdę show biznesu. Tym razem trafiło na Dodę, która akurat przebywała na mocno zakrapianej imprezce w USA.

Wstawiona piosenkarka odebrała telefon o 4 rano. Kamil wcielił się w rolę zwykłego listonosza, który próbował wcisnąć Rabczewskiej prenumeratę czasopisma. Cała rozmowa przebiegała dosyć komicznie. Pijana Dorota, nie mogła wydusić z siebie żadnego poprawnego zdania. To prawdziwa porażka!

Na szczęście wokalistka ma do siebie ogromny dystans i zna się na żartach. Po fakcie wyznała, że naprawdę była pijana, a na facebookowym profilu dodała:

„już nigdy nie odbiorę telefonu będąc na domówce w Los Angeles w stanie wiadomym o 4 rano:))))))))))))”

Mega wpadka Dody to przestroga dla wszystkich celebrytów. Strzeżcie się kochani! Nie znacie dnia ani godziny, kiedy to do Was zadzwoni Kamil Nosel z Radia Zet.

foto: mwmedia.pl


Komentarze

Gość 2 maja 2012 22:15
on jest przedobry xD ale ona w miarę normalnie gadała. przecież ludzie jak ze sobą rozmawiają to robią błędy, tak już jest, tak się przyjęło. jak ktoś przesadnie poprawnie mówi w zwykłych rozmowach, to dopiero dziwne o.o
Gość 27 kwietnia 2012 15:24
ale wkręcił... normalnie prze miszcz..
Gość 20 kwietnia 2012 22:42
nie bylo tak zle troche sie smiala i prawie to nic
Gość 20 kwietnia 2012 19:16
Moim zdaniem nie dała się wkręcić