Wtorek, 31 stycznia 2012, 08:30

Patricia Kazadi nagrywa teledysk

prawda
fałsz
Patricia Kazadi nagrywa teledysk
foto: Paweł Wrzecion / mwmedia.pl
Jeszcze trochę musimy poczekać na ukazanie się w sklepach debiutanckiej płyty Patricii Kazadi. Ta kobieta to istny wulkan. Tańczy, śpiewa, prowadzi „You can Dance”. Ale najbardziej zadziwiające jest to, że we wszystkim się doskonale sprawdza.

Zwykle jest tak, że artysta jest dobry w jednej dziedzinie. Przykładu nie musimy szukać daleko. Wystarczy przypomnieć sobie piosenkarkę i tancerkę, Nataszę Urbańską, której sposób prowadzenia „Tańca z gwiazdami” można określić jednym słowem – masakra.

W każdym razie Patricia rozwija swoją karierę w jak najbardziej pożądanym przez nas, fanów, kierunku. Przy tworzeniu swojego debiutanckiego albumu nawiązała współpracę ze świetnymi producentami, kompozytorami z całego świata. Kawałek "Wanna Feel You Now" Kazadi nagrała w towarzystwie Matta Pokory, francuskiego wokalisty.

Jako, że ten utwór ma promować jej album, powstał pomysł nagrania kolorowego, imprezowego klipu. W przygotowaniach do kręcenia teledysku Patricia wykazała się oryginalnym pomysłem. Ogłosiła konkurs, którego zwycięzcy wezmą udział w "klipowej" imprezie. Jeśli ktoś chce zagrać w teledysku Patricii powinien jak najszybciej zgłosić swoją kandydaturę. Warunek jest jeden – trzeba być osobowością, człowiekiem kolorowym, osobą z pasją. Kazadi niczym wprawny selekcjoner wyłoni ludzi, którzy będą mogli poszaleć wraz z nią i Mattem na parkiecie.

Wobec tego nie możemy się doczekać klipu, który będzie promował album Kazadi. Zgodnie z zapowiedzią ma być naładowany pozytywną energią. Znając Patricię jesteśmy skłonni uwierzyć jej na słowo, że tak właśnie będzie.

BF

Komentarze