Wtorek, 22 listopada 2011, 14:41

„Jesteś przedłużeniem mojego PENISA”

prawda
fałsz
„Jesteś przedłużeniem mojego PENISA”
foto: Jarosław Antoniak/mwmedia.pl
Biorąc udział w telewizyjnym show trzeba przygotować się na wszystko. Na krytykę, docinki, chamskie uwagi, zaciętą rywalizację, brak zrozumienia i dziwaczne komplementy. W ostatnim odcinku programu "The Voice of Poland" przekonał się o tym Damian Ukeje, który usłyszał, od Nergala: Jesteś PRZEDŁUŻENIEM MOJEGO PENISA!

Trzeba przyznać, że było to dość dziwaczne i dwuznacznie wyznanie, nawet jak na Nergala. Po fenomenalnym wykonaniu przez Damiana utworu Nirvany „Smells like teen spirit”, juror zaskoczył wszystkich, mówiąc:

Damian... Co robią faceci jak chcą podbudować swoją męskość? Kupują sobie wypasione auto... Więc tak – ja mam matiza i jestem zadowolony póki co. Ja auta lepszego nie potrzebuje, bo w tym programie realizuje się przez ciebie. Mogę śmiało powiedzieć, że ty jesteś przedłużeniem mojego penisa w tym programie!

Tym „wyznaniem” Nergal wywołał na sali nie małą konsternację. Sytuację próbowali ratować koledzy z jury, którzy mimo że, wybuchnęli śmiechem, mieli nieco zniesmaczone miny.

Zastanawiamy się tylko, jak musiał się czuć wokalista, który usłyszał takie słowa. Mamy nadzieję, że nie wypłyną one na jego psychikę i nie zniechęcą go do śpiewania.

foto: Jarosław Antoniak/mwmedia.pl

Komentarze