Sobota, 7 stycznia 2012, 16:02

Ojciec Miko - ślub bez obecności CÓRKI!

prawda
fałsz
Ojciec Miko - ślub bez obecności CÓRKI!
foto: Tomasz Szamot / mwmedia.pl
Aleksander Mikołajczak, ojciec Izy Miko ożenił się po raz trzeci. Jego wybranką jest Marzanna Graf – aktorka teatralna i scenarzystka. Ceremonii nie zaszczyciła jednak swoją obecnością córka pana Aleksandra. Co sprawiło, że Iza pojechała do Los Angeles, zanim uczestniczyć w tak ważnej dla ojca chwili?

Jako oficjalny powód podano oczywiście pracę. Podobno Miko musiała stawić się na planie swojego nowego filmu. A może była to tylko wymówka aktorki, która zwyczajnie NIE CHCIAŁA wziąć udziału w ślubie?

Trzy lata temu Aleksander stracił żonę. Iza uwielbiała swoją macochę, nazywała ją ciocią, a ich stosunki można było określić jako przyjacielskie. Choroba i śmierć żony Mikołajczaka była więc trudna nie tylko dla niego, ale również dla jego córki.

Nic natomiast nie wiadomo na temat stosunków Izy Miko z obecną partnerką jej ojca. Być może jest tak, że nie do końca zaakceptowała wybór swojego ojca w kwestii partnerki życiowej. Jednak czy jest na miejscu tak ostentacyjne demonstrowanie braku aprobaty?

Jedno jest pewne – Aleksander i Marzanna wyglądali na bardzo szczęśliwych. Panna młoda prezentowała się wręcz zjawiskowo w czerwonej kreacji. Pocałunkom świeżo upieczonych małżonków nie było końca, a nieprzyjemny zgrzyt związany z nieobecnością Izy utonął wśród życzeń i toastów.BF

Komentarze

Adrian 10 stycznia 2012 14:16
Najważniejsze, że są szczęsliwi! Ja tez wypiję za ich zdrowie
Gość 8 stycznia 2012 00:06
Chłopinie 3 raz się chciało zenic? Zenujące to!!!!!!!! Jak to byc 3 żoną????????? NR3 moze szczesliwy......tyle lat roznicy ,,,ja pikole.....razem sie starzec fajnie,ale nagle mic starego ;PRYKA; obok.......masakra.