Wtorek, 10 lipca 2012, 14:30

Co łączy Nergala z Radkiem Majdanem?

prawda
fałsz
Co łączy Nergala z Radkiem Majdanem?
foto: mwmedia.pl
Adam Nergal Darski i Radek Majdan już od jakiegoś czasu łamią stereotyp, iż mężczyźni nie przepadają za byłymi partnerami swoich kobiet i wspólnie bawią się na każdej imprezie. Męska przyjaźń kwitnie z dnia na dzień, a to wszystko za sprawą kontrowersyjnej piosenkarki – Dody.

O relacjach łączących byłych partnerów Rabczewskiej, możemy przeczytać między innymi w książce „Spowiedź heretyka. Sacrum Profanum”, Adama Darskiego, która już niebawem zostanie wydana. Wywiad-rzeka opowiada o prywatnym życiu artysty, o jego związku z Dodą i romansie z Wodzianką. Ale najciekawsze fragmenty dotyczą wspólnego łoża z Majdanem

„Jakiś czas temu spotkałem się z Radkiem Majdanem. Polowaliśmy na siebie już od dłuższego czasu. Poznawałem wielu jego kolegów. Słyszałem nie raz, że to zwyczajnie fajny gość. „Musicie się poznać, polubicie się” - mówili mi znajomi. Jakby nie patrzeć, mieliśmy z Radkiem wspólne doświadczenia, byliśmy do siebie porównywani, poniekąd dzieliliśmy również łoże! Zwyczajnie chciałem się z nim spotkać. Trafiło akurat na imprezę, gdzie był tłum fotografów. Przywitaliśmy się na niedźwiedzia i zaczęliśmy gadać. Trwało to pół godziny. Wypiliśmy kilka drinków i wymieniliśmy się telefonami. Było miło, jakbym człowieka znał od pięciu lat, a nie od pięciu minut”.

Ciekawe, czy Doda też jest zadowolona z przyjaźni jej byłych facetów? Może być całkiem ciekawie, jak na światło dzienne wyjdą pikantne szczegóły dotyczące relacji, jakie łączyły celebrytów. Media spekulują, że książka Adama wywoła spore zamieszanie. Czyżby szykował się kolejny skandal z królowa Dodą w roli głównej?

Przekonamy się już niebawem!

foto: mwmedia.pl

Komentarze

Gość 29 października 2012 01:55
dziurka dody :P
Gość 10 lipca 2012 18:34
zabawiali się z dorotką w trójkąciku!