Sobota, 14 stycznia 2012, 21:49

Korwin-Piotrowska wydaje czasopismo!

prawda
fałsz
Korwin-Piotrowska wydaje czasopismo!
Karolina Korwin-Piotrowska postanowiła wydać własne czasopismo. Będzie ukazywało się pod wiele mówiącym tytułem „Żurnal”. W ten sposób znalazła zajęcie w martwym sezonie pomiędzy drugim a trzecim sezonem „Top Model” oraz postanowiła dać wyraz swoim sympatiom. W sesjach do pierwszego numeru wezmą bowiem udział jej faworytki z programu: Magdalena Roman, Honorata Wojtkowska oraz Olga Kaczyńska.

Korwin-Piotrowska jest znana z ciętego języka i niepowstrzymywania się od krytyki działania mediów w naszym kraju. Wyśmiewa bezlitośnie wpadki gwiazd, ustawki z fotoreporterami oraz głupoty wygadywane przez celebrytów w wywiadach. Czy w związku z tym możemy liczyć na to, że „Żurnal” zaskoczy nas wysokim poziomem zamieszczonych w nim materiałów?

Będziemy mieli możliwość przekonać się o tym już niedługo. Czasopismo będzie można dostać odwiedzając sklepy sieci H&M oraz na imprezach kulturalnych. Trudno jednak powiedzieć, kiedy ukażą się kolejne numery, bowiem Piotrowska zapowiedziała, że czasopismo będzie się ukazywało wtedy, kiedy jego redakcja uzna, że ma coś ciekawego do powiedzenia.

Wypatrujcie więc pierwszego numeru z Magdaleną Roman na okładce i podzielcie się z nami swoją opinią. Czy Korwin-Piotrowska rzeczywiście ma coś do powiedzenia? Czy potrafi tylko krytykować?BF

Komentarze

Gość 16 stycznia 2012 14:48
Hahaha, "...rzeczywiscie ma cos do powiedzenia. Czy potrafi tylko krytykowac?" powiedzial portal plotkarski xD
Gość 15 stycznia 2012 10:53
tragedia
Gość 14 stycznia 2012 23:24
Żałosne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!