Wtorek, 11 września 2012, 14:30

TO SPISEK! Chcą zniszczyć MÓJ ZWIĄZEK

prawda
fałsz
TO SPISEK! Chcą zniszczyć MÓJ ZWIĄZEK
foto: mwmedia.pl
Iwona Węgrowska obsesyjnie boi się szajki spiskowców, którzy tylko czyhają, aby zniszczyć jej karierę i życie. Ostatnio celebrytka wyznała, że teraz dybią na jej związek!

Od jakiegoś czasu Iwona pracuje nad spektaklem Jeśli kochać to tylko Cygana, który będzie miał swoją premierę w Teatrze Sabat. Do premiery już tylko 2 tygodnie, a celebrytce puszczają nerwy. Niedawno fotoreporter Faktu sfotografował ją podczas ucieczki próby do pobliskiej kawiarni. Iwona wybiegła z teatru płacząc.

Szlochając wyznała, że nie chce rozmawiać o swoim załamaniu. Po czym, oczywiście przedłużając dramatyczną chwilę, ze łzami w oczach wyznała o co chodzi - problemy osobiste.

Podobno "zbyt wielu ludziom zależy, aby zniszczyć jej związek". Węgrowska wyznała, że teraz musi skupić się na spektaklu i ma nadzieję, że to wszystko wytrzyma.

Zapewne chodzi o jej związek z biznesmenem, z którym miała brać ślub, ale w końcu go odwołała. Tłumaczyła wtedy, że facet "źle ją traktuje". "Ślubu nie będzie! Owszem, były plany, ale już ich nie ma" ogłosiła w tabloidzie.

Komentarze

chlup 19 września 2012 19:36
gnoje
Gość 17 września 2012 10:31
Ale ona brzydkaaa...!