Poniedziałek, 9 stycznia 2012, 13:15

Doda w końcu dojrzała? Miłość ważniejsza niż pieniądze???

prawda
fałsz
Doda w końcu dojrzała? Miłość ważniejsza niż pieniądze???
Doda z każdym rokiem dojrzewa bardziej. W końcu wiek robi swoje, a woda sodowa nie uderza już tak bardzo do głowy. Jako młoda wokalistka wyznawała imprezowy styl życia. Kasa, najdroższe kreacje, drogie zabawy i wyjazdy zagraniczne – jednym słowem luksus w każdym calu.

Obecnie piosenkarka ma już 28 lat i inaczej patrzy na życie. Doda przeszła wewnętrzną metamorfozę. Zmieniła priorytety życiowe. Już nie najważniejsza jest dobra zabawa i pieniądze, lecz miłość.

Skandalistka woli spędzać czas ze swoim chłopakiem Błażejem. W końcu zrozumiała, że w życiu są inne wartości niż dobra materialne. Gwiazda czuje się wspaniale, a przede wszystkim jest szczęśliwa ze swoim wybrankiem, nawet gdy jeżdżą starym samochodem :)

Być może Doda znalazła właśnie miłość swojego życia i właśnie to ją zmieniło w sposób diametralny w porównaniu z dawnym egzystowaniem. Również trudne wydarzenia w jej życiu z ostatnich dwóch lat, odbiły piętno na jej osobowości. Choroba Nergla, rozstanie z nim.... To musi zmienić człowieka. Wokalistkę odmieniło pozytywnie.

foto: mwmedia.pl


DN

Komentarze

Gość 11 stycznia 2012 20:12
Doda sie skonczyla, a kiedys miala niezle piosenki, jeszcze z Virginem..
Gość 10 stycznia 2012 20:40
hahah ale smieszne xDDD przeciez ona robi i mowi wszystko po to aby z kolei zwrocic na siebie uwage bo juz jej silikonowe cycki i napompowane usta nie robia wrazenia .....szok zal mi takich ludzi xD po z a tym racja ona nigy nie zmadrzeje aby ona zmadrzala to druga droga przed nia...pewnie na starosc od tych silikonow kregoslup jej polamie sie na pol i jako staruszka dalej sie bedie puszczac po kontach XD xD o ile ja ktos wtedy zechce bo wtedy silikon jej wykipi XD i mozgu tez nie ma to z czego tu korzystac xD szkoda mi jej
Gość 9 stycznia 2012 19:53
Dla tej Żydówy tylko pieniadze się liczą, daje dupy komu trzeba.
Gość 9 stycznia 2012 15:45
Ona nigdy nie dojrzeje -.-