Sobota, 31 marca 2012, 18:53

Ślub Dody już wkrótce?

prawda
fałsz
Ślub Dody już wkrótce?
foto: Facebook
W ostatnim czasie Dorota "Doda" Rabczewska widziana była kilka razy w renomowanym salonie ślubnym. Paparazzi wypatrzyli, że piosenkarka cierpliwe współpracuje ze stylistkami ślubnymi, wybiera dodatki i jest zachwycona całą sytuacją. Bardzo szybko pojawiły się informacje o tym, że już wkrótce odbędzie się ślub Doroty i jej obecnego partnera – Błażeja Szychowskiego. Informacje te miał dodatkowo potwierdzać fakt, iż para przebywająca w ostatnim czasie w USA prawdopodobnie się tam zaręczy!

Okazuje się jednak, że informacje o rychłym ślubie Dody są nieprawdziwe. Dorota nie planuje w najbliższym czasie zmieniać swojego stanu cywilnego, a piękna suknia, którą przygotowuje, to tylko rekwizyt do kolejnego teledysku. Informacje te potwierdza Wanda Rabczewska – mama Doroty, a także osoby z bliskiego otoczenia piosenkarki.

Dorota niewątpliwie będzie pięknie się prezentowała w swojej najnowszej produkcji. Nas zastanawia jednak coś innego. Piosenkarka już po raz kolejny ma w planach pojawić się w roli panny młodej. W ostatnim teledysku do filmu Kac Wawa także prezentowała białą, ślubną suknię. Czyżby deklarująca swobodę Rabczewska w głębi duszy marzyła o kolejnym ślubie?

Komentarze