Piątek, 23 grudnia 2011, 18:40

Facet Dody nowym jurorem w polsatowskim show!

prawda
fałsz
Facet Dody nowym jurorem w polsatowskim show!
Tak to już jest na tym świecie. Jeśli jedna osoba jest sławna, to u boku niej każdy staje się bardziej rozpoznawalny. Nie inaczej jest w przypadku każdego faceta Dody.

U boku piosenkarki nawet osoba początkowo nikomu nieznana w mgnieniu oka pojawia się w centrum zainteresowań medialnych. Można powiedzieć, że Doda promuje swoich kochanków.

Najpierw Radek Majdan u boku Dody stał się osobą popularną poza sportem. Podobnie stało się też z Nergalem, który wypłynął na głębiny sławy i teraz to on może zagrażać nawet samej "królowej".

Ale Doda się tym nie przejmuje i ma to gdzieś. Będąc w związku z Dodą, jej obecny facet, Błażej Szychowski, ma już teraz chrapkę na korzyści zawodowe.

Telewizja Polsat szykuje na wiosnę dla widzów nowy program taneczny. Program będzie znacznie różnił się od TVN-owskiego „You Can Dance”. Szanse na udział w programie będą mieli nie tylko pojedynczy uczestnicy, lecz także zespoły i drużyny taneczne.

Błażej z zawodu jest tancerzem i choreografem. Jego fach świetnie współgrałby z ideą nowego, tanecznego show telewizyjnego. Już odbyły się nawet wstępne rozmowy z producentami programu i Błażej ma spore szanse na zostanie jurorem w polsatowskim show.

Chcecie go zobaczyć zasiadającego w jury?

DN

Komentarze

Gość 16 marca 2012 17:35
nie. ma twarz świni
Gość 23 grudnia 2011 20:19
Chlop ma duza szanse. W koncu Doda mu to zalatwi:-)